Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet, hogy egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy egy 15 éves srácot egyáltalán nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy ugyanúgy kezeli öket mint a fiú haverjait vagy épp a családtagjait... vagyis hogy nem szerelmes vagy esze ágában sincs járni még ennyi idösen se senkivel(el van a maga világában)? ...mert az oké hogy 8-10 évesen még én is fújjogtam a szerelem,a romantika vagy a csók szó hallatán,de mégis változtak a nézeteim 16 éves koromra...:D
2011. jún. 14. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna vannak.Nekem is van pár osztálytársam akik 15 évesen sztem azt se tudják hogy a nőknek nem kukiuk van...
2011. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért ne létezne?

egy normális 15 éves,nekem is ilyenkor még plátói szerelmeim voltak,és ha még össze is jött volna se mentem volna bele a dologba

jó hallani hogy vannak még normális kisfiúk is

2011. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:

mindenki más ütemben nő fel. van akinek még 20 évesen is inkább a csattogós lepke kéne a kezébe mint egy nő, mert annyi elképzelése sincs arról amit csinál mint egy 12 évesnek...

egyébként meg teljesen normális a dolog

2011. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
persze, + a srácok később érnek...
2011. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a "srácok később érnek" alapvetés ez marha érdekes dolog, mert szerintem baromság. A nők nem érnek korábban egy szemmel sem, csupán MÁS SEM ÉRDEKLI a többségét egész életében, mint család/szerelem. A fogalmakat tisztázandó, ez nem korábban érés, csak más fontossági sorrend. Előbb érdekli a nőket a párkapcsolat, ez tény, de nem érnek meg rá korábban, olvasgass egy kicsit itt a GYIK-on pl! A nők is kb 30 évesen nőnek fel, éppúgy, mint a férfiak, de ők már 17 évesen családra vágynak sokszor, viszont a vágy nem érettség, könyörgöm!

A kérdésre válaszolva, hogy a francba ne létezne? És nem is jár ám rosszul, mert marad gyerekkora! Nem szoktam korhatárokról prédikálni, de az élet legnagyobb poénjait ellőni 13-15 évesen, és ezért a korai kiégésért eldobni azt a pár év ártatlan gyerekkort... Ti tudjátok.

2011. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

És jut eszembe, van nekem 30 éves haverom is, akit kb most kezdett el foglalkoztatni ez a téma, szóval nemhogy 15 évesen, de idősebb korosztályban is van ilyen.

2011. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs kedves utolsó de attól hogy van egy párod nem hinném hogy oda a gyerekkorod plusz attól hogy 15 évesen nincsen nőd vagy nem érdekelnek annyira nem kell gyerekeskedni hogy meglát egy nőt és fújj de ronda meg hasonlók ...
2011. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mondtam olyat, hogy akinek van párja, annak oda a gyerekkora, de ahogy a mostani tizenéveseket figyelem, semmi más nem érdekel senkit sem. Pl a sportpályákon jóformán csak huszonáveseket látok bármit csinálni (ami nem a telefonból hallgatott rapzenére történő szotyiköpködés), míg GYIK-on a szerelem/szex témakörben 90%-ban tizenévesek kérdéseit olvasom. Ha valakinek van párja ennyi idősen, azzal nekem semmi kifogásom, de, hogy kb mindenki ezt hajkurássza, és ebben a korban kérdéses, hogy normális e, ha nem teszi, az szerintem igenis káros; mindössze annyit akartam elmondani, hogy azok a tizenéves gyerekek, akik foci/bringa/mittomén helyett a szexszel foglalkoznak, nagy százalékban az égegyadta világon semmivel sem érettebbek, mint azok, akik nem, pusztán előbb kezdenek el valamit csinálni, mint mások, ami nem jelenti, hogy érettek is a cselekvés végzésére. Ha nem így lenne, nem olvasnánk annyi bárgyú kreténséget itt sem!

Egyébiránt nem hangzott el olyan a kérdésben, hogy az említett 15 éves srác fújolna a lányokra, nem tudom, te mit olvastál!

2011. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!