Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinted illetlenség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted illetlenség egy lánytól megkérdezni hogy szűz vagy még nem?

Figyelt kérdés

Levelezek egy lánnyal már egy ideje és sok mindenről beszélgettünk már, de nem merem megkérdezni, ha volt-e már fiúval.

De tudom hogy hülyeséget kérdek, de csak érdekel személyesen még nemtalálkoztunk, de akkor meg tuti hogy nem kérdezném meg.:)

Bocsi hogy hülyeséget kérdeztem.:)


2011. jún. 14. 17:45
 1/8 Joy Turner ***** válasza:
68%
Nem illetlenség. Én megkérdezném, ha érdekelne.
2011. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd a kapcsolatairól hogy hány barátja volt, meg mennyi időt voltak együtt és majd a reagálásából látni fogod, hogy ő hogyan venné ha megkérdeznéd. Bár már következtetni is lehet azokból a kérdésekből is.
2011. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

hát, ha vagytok szerinted olyan kapcsolatban, hogy nem sértődik meg, megfelelő felvezetéssel meg lehet szerintem kérdezni

20/L

2011. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Márpedig igenis illetlenség ilyet kérdezni.

Az elsőt elég fura módon nevelték, ha szerinte nem az.


A kérdező meg gondolom nem ez alapján dönti el, hogy akar-e levelezni a lánnyal vagy sem.

Ha a nemiség nem került szóba, és nem ez a levelezés fő témája, akkor a lány viszont ez alapján a kérdés alapján dönthet úgy, hogy a továbbiakban nem óhaj vele levelezni, mert csak.

2011. jún. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem illetlenség, úgyis letagadja.
2011. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedésnél nyalván ne ez legyen a 2. kérdésed, de ebben a helyzetben sztem már nyugodtan megkérdezheted. Viszont ha kiderül h ő nem szűz, te meg igen, akkor számíts rá, h már nem fogod annyira érdekelni.
2011. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

szerintem nem illetlenség. engem különösebben nem zavar, ha egy fiú ezt megkérdi úgy 1 óra netes beszélgetés után...

L/19

2011. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkérdem tőle persze de nem így egyenesen ahogyan én kérdeztem tőletek, hanem rávezetem valahogyan erre a témára.

Köszi a válaszokat.:)

2011. jún. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!