Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sok, rengeteg alapozó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok, rengeteg alapozó, vakolat vagy inkább egy két bőrhiba? Nektek mi tetszik jobban?

Figyelt kérdés
ezt ugy értem h az bejön e valakinek amikor egy lánynak full barna az arca annyi alapozótól hogy már ugy néz ki mint egy maszk és a nayaka meg a többi testrésze hófehér...vagy inkább elfogadjátok 5 kg vakolat nélkül a lányokat egy két bőrhibával vagy pattanással?
2011. jún. 14. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ne legyél már @#&. egyszerüen tegyél fel keveset... nem hiszem el hogy nincs ennyi eszük a nőknek. vagy 5kg vakolat vagy semmi...hát kész
2011. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Én javaslom ne használj vakolatot.Szerintem a természetes arc sokkal szebb mint 1 bevakolt lány aki ,ha lemossa és a való énjét látod elborzadsz.Inkább használj ápolószereket ,hogy természetesen legyen szép a bőröd.

Talán 1 icipici pirosító szemfesték stb mehet ,de a kevesebb néha több.

20/f

2011. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülye egy kérdés löktél... mármint a megfogalmazás a hülye. Mindenáron ki akarod kényszeríteni azt, hogy: "há' 5 kilo alapozó, hogy néz ki?! sokkal inkább 2 bőrhiba..."

Pedig az igazság az, hogy nem csak ez a 2 út van. Nem tudom, hogy szoktatok alapozni, de gondolom nem 5 kilós kiszerelésekben kapható, tehát lehet normálisan is használni. Vagy szolj, ha tévedek...

2011. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én például elmúltam 20 éves úgy, hogy összesen 4 szer volt kihúzva feketével a szemem. Valahogy a természetes arcbőrt jobban szeretem. (Max egy kis korrektor ha van egy kis hiba)
2011. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korrektor a tinilányok legjobb barátja. Érdekes én az alapozást megoldom nem 5 kilóból... Épp hogy kenek egy vékony réteget az arcomra, hogy reggel ne látszódjon hogy táskás a szemem. Délutánra lemosom és megismerem magam a tükörbe... Szóval ne akard úgy feltenni a kérdést hogy csak egy választ kapj mert elég gázos xD
2011. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy egy nagyon meglepő dolgot fogok mondani, de nem csak ez a két lehetőség van!

Az apróbb bőrhibákra lehet kenni egy kis alapozót, vékony réteg púdert, aztán egy szolid sminket: kis szempillaspirál, szájfény, esetleg valami nem túl sötét szemceruza. Máris természetes, ugyanakkor ápolt hatást kelt az ember, túlzások nélkül.

2011. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem légy természetes, nekem nagyon nem jön be a vakolat...


20f

2011. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.Ronald válasza:

20f


nekem az jön be, hogyha a lány kihúzza a szemét, kicsit berúzsozza a száját, és ennyi. főleg ez a kettő. az alapozó, meg ilyen piros pozsga már nem ön be nálam. csak egy vélemény.

2011. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!