Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ha egy vagany srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha egy vagany srac azt kerdezne tolletek az uton vagy barholl, hogy benne lennetek egy egyejszakas kalandban? Mit valaszolnatok?

Figyelt kérdés
de csak annyi,utanna nincsen tobb talalkozas,sem nev,sem telefonszam,semmi,persze a pasi jol is nez ki meg sportol st..
2011. jún. 14. 22:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%

Egyértelmű; nem!

Semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak, szerintem nem sok lány vágyik effélére.

2011. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Megkérdezném hányasa volt nyelvtanból :D
2011. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a 2.válaszolónál a pont :D
2011. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
leb@sznék egyet,hogy lehet ilyen primitívXD
2011. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira se méltatnám hogy ránézzek xD
2011. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát elég furán néznék aztán gyorsan elsliszolnák nehogy megtámadjon XD
2011. jún. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 B.angel ***** válasza:
100%
Hát igen. Meg...jól néz ki... Hagyjuk már! Relatív, hogy ki néz ki jól, de tegyük fel bejönnél, akkor se méltatnálak egy szóra se, mert hogy lehet ilyet az úton kérdezni? Jézusom... Mondjuk esetleg egy diszkóban több esélyed lenne, bár azért értelmes nőtársaimnál akkor se lenne esélyed. Bár nem ítélem el az egyéjszakás kalandokat, mindaddig, amíg mások csinálják és nem én. Vagány srác? Ezt most magadról írtad? Nálam buktad a helyesírásod miatt ezt a jelzőt... Aki vagánynak tartja magát, az viselkedjen is úgy, ez nem azt jelenti, hogy csak annyiból áll, hogy le mersz szólítani csajokat az úton, meg vered a nyálad, hogy te jól nézel ki. Hanem tanulj is meg írni helyesen!
2011. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolso,nem magamrol irtam,mert en tudom hogy az vagyok,es a fas zom kivan a magyar nyelvel,nem vagyok magyar,probalok minel helyesebben irni,gondolom hogy az en nyelvemen te tokeletesen irsz magyarul,meg hibatlanul beszeled,latod epp az ilyen noket nem birom mint te,kicsi anyuci kedvence,masokat leszolni,mert en tobb vagyok masnal,tudod,van eleg penzem ahoz hogy egy heten egy nap dolgozzak nehany orat,de megsem kedvelem az olyan egyejszakas kalandokat,peddig megtehetnem,nem az ugymond smekerekkel szorakozok,hidd el egyik ejszaka meg egy csoro sract is magammal vittem egy kissebb szorakozohelyre,mint vendeget,de te ezeket az infokat nem tudod rollam,csak hogy helyesiras,meg leszolni,masokat sertegetni,peddig reszemrol csak egy kerdes volt,es csak azert kerdeztem meg,mert a sraccokkal egyik nap ezen vitatkoztunk,majd megtanulok helyesen irni a te kedvedert,tudomasom szerint ide barki irhat,felteve ha nem ertelmetlen a kerdese,vagy erthetetlen,de szerintem az enyemet tokeletesen lehet erteni,es ha te akarod itt a helyesirast kijavitani,meg torvenykedni akkor sok sikert,semmire sem fogsz menni,biztos vagyok benne hogy othon is pont ezt csinalod,inkabb segitenel fozni valamit anyukadnak,mert halas lenne erte,nem hogy itt tolsd az egessz estedet a gep elott,fiu letemre,fozok,takaritok mindent csinalok,nincsen idom elszivni nyugodtan egy kis cigit,errefel meg jossz te a megmentom,szivesen veszek leckeket is ha gondolod helyesirasbol,ha te mar profinak tartod magad.tudod,eleg szemtelenseg volt ez tolled,en verem a nyalam,helytelenul irok,te osztod itt az eszt es meg pofatlankodsz is velem.
2011. jún. 15. 21:53
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdés nélkül lepippantanám!


SP voltam, sziasztok!

2012. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát...azt mondanám hogy csak ha közben megkötözhetem és kínozhatom...
2012. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!