Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
randiztam egy pasival akivel előtte már egy jó ideje tartottam a neten a kapcsolatot.de még csak egy randink volt.de a randin volt csók is meg ölelések.és nem tudom h ez már azt jelenti h egy pár vagyunk e,vagy még nem.rákérdezni nem akarok,mert az olyan ciki lenne.mi a véleményetek erről?
2011. jún. 15. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem találkozzatok még meg stb nem kell rákérdezni.ha már volt csók akkor biztos nem ez volt az utolsó tali
2011. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát illene azért megkérdeznie,hogy lennél-e a barátnője.Én is voltam ilyen szituban,addig találkozgattunk amig nagy nehezen kinyögte,hogy a barátnője vagyok.Szerintem nem sokára mondani fogja,ha még fogtok találkozni.
2011. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen fogunk még.mikor kb a randi felénél tartottunk akkor kérdezte meg h szeretnék e még vele találkozni,mert ő igen.hétvégén lesz a következő randi.azért írtam ki a kérdést,mert igazából én úgy látom a dolgokat,hogy akik csak barátok azok nem csókolóznak meg ölelkeznek,de viszont abban nem vagyok biztos h ez már párkapcsolat e?hát majd kiderül.
2011. jún. 15. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért 1 randit még nehezen lehetne párkapcsolatnak nevezni:)))) Sodródj az árral! ;)
2011. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 randi után már úgyis kiderül, hogy mi van. :D
2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!