Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresőn ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn ismerkedtünk meg 1 hete, aztán találkoztunk eddig kétszer, a másodikon csókok. Minden nap beszélünk telefonon. Mennyi idő után várható el hogy törölje magát az oldalról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 00:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

mert én már most szeretném, ez még nem jogos?

ráadásul online van.. rosszat jelent?

közben meg órákat beszélünk minden nap, holnap is randi lesz, mindent meg tudunk beszélni úgy tűnik.. hosszútávra tervezünk, végülis eddig 2x találkoztunk.

Csak ez valahogy fura:-S

2011. jún. 17. 00:46
 2/17 anonim ***** válasza:
Hmm, de ha ennyire tudod, hogy ő online, akkor még Te is fenn vagy az oldalon, nem?
2011. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen, de én azóta hogy találkoztunk nem léptem be, csak most hogy megnézzem vele mi a helyzet. szerintem éjjel-nappal online van:( mi másért ha nem csajozik...
2011. jún. 17. 01:03
 4/17 A kérdező kommentje:

akármilyen jó is az összhang, 2 találkozás még kevés?

ráadásul nekem azt mondta éjfél körül már alszik általában, most meg 1 óra van.

2011. jún. 17. 01:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Kiakadtam teljesen, mert ezek szerint ő még tovább keresgél...
2011. jún. 17. 01:05
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy van még néhány lezáratlan ügye. Vagy, Téged szívat egy kicsit, nehogy elbízd magad :-)


Majd elválik, 2 találkozás még tényleg kevés.

2011. jún. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lezáratlan ügye egy társkeresőn?

Ami már "ügy", azzal találkozik, és onnan telefon megy, nem az internet. Mondta is hogy nem híve a hosszú levelezésnek, mi is elég hamar találkoztunk és nagyon bejöttem, tetszettem neki, először külsőleg, aztán belsőleg is - bevallotta.

Tényleg úgy éreztem hogy mindenről, őszintén tudunk beszélgetni... becézget, sms-ek, ma szerelmemnek szólított a telefonban. Sokat mesél az életéről, meghallgat, figyel rám, és a jövőnkről (igen, így) beszél... közös jövő.

Ez csak etetés? idősebb nálam sokkal... de ezt is megbeszéltük már, a korkülönbséggel járókérdéseket. Eddig olyan jól ment minden.

Tényleg nm értem:((((( Csak én reagálom túl?

2011. jún. 17. 01:19
 8/17 anonim ***** válasza:

"Ez csak etetés? idősebb nálam sokkal... de ezt is megbeszéltük már, a korkülönbséggel járókérdéseket. Eddig olyan jól ment minden. "


Nézd, marha egyszerű kideríteni. Csinálsz egy másik reget a társkeresőn valami attraktív csajjal és ráírsz. Mellesleg mennyi az a különbség?

2011. jún. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
a pasiknál ez normális. ők nem tekintenek pár randit véglegesnek vagy komolynak. nem etet a szövegével, valsz komolyan gondolja, de attól még úgy van vele, hogy ha mégsem jön össze, akkor nem akarja elölről kezdeni a társkeresőzést, inkább legyen talomban néhány lány. ne rontsd el a kezdeti jó viszonyt azzal, hogy már az elején hisztizel és követelőzöl (mármint nekik így jön le), hogy törölje le magát. a barátommal detto ugyanez volt, de más okok miatt is (nem tudott leállni a társkeresőzéssel, rutin lett neki). sok vitám volt vele, hogy törölje le magát, és ő mondta, hogy annyiszor megszívta már, és annyiszor fuccsolt be egy kapcsolata pont, amikor letörölte volna magát, hogy megfogadta, hogy csak akkor törli le magát, ha már 100%ig biztos a dologban. hány évesek vagytok amúgy?
2011. jún. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy mindenképpen várj 1-2 hónapot, és ha akkor sem törli le magát, és aktívan nyomja, akkor érdemes beszélni vele, esetleg kamu reggel próbára tenni. mert 2 hónap után azért már illene leállni. de ahogy írtam, a pasik 99%-a pár randi után nem törli le magát, nekik ennél több kell.
2011. jún. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!