Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon csúnya vagyok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya vagyok, hogyan pasizzak be?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok. Voltak már pasijaim, de netről ismertem meg őket, és egytől egyig perverz állatok voltak, még egyszer nem fogok neten ismerekedni (gondolom utánam ők se...). Alkatilag sem vagyok annyira húdevékony, de a fő gond a képem. Se smink, se haj nem segít rajta, akkor is szebb lennék, ha nem lenne fejem. Jobb tanácsokat várok annál, hogy legyen önbizalmam, mert hiába van, azt fél órán belül kegyetlenül lerombolják. Amúgy leszámítva azokat, akik csak csini barátnőt akarnak, jól kijövök a fiúkkal. De mindnek van barátnőjük, engem meg ált. csak zsebkendőnek használnak. Nagyon közel állunk egymáshoz, de a külsőm miatt nem tudnak/nem mernek belémszeretni. Olyan a viszonyunk, mintha testvérek lennénk. Mások elmondása szerint amúgy okos, vicces, szeretnivaló stb csaj vagyok, de hogy szép azt sosem mondta még a saját anyám se (legfeljebb gúnyból). Az ellenkezőjét viszont rengetegen... Mostanában eléggé be vagyok depizve a dolog miatt, főleg mert tetszik valaki, aki hihetetlen jól néz ki (bár nem ezért szeretem) és tök reménytelen. Szűzen fogok meghalni, vagy mégis mi lesz? Ráadásul van egy nővérem, aki amellett, hogy kétszer jobb mindenben mint én, nagyon dögös is, és még csak nem is az a beképzelt fajta, hanem kedves és szerény, és ha valakit mégis sikerülne szereznem, ha megismerné a nővérem, biztos, hogy otthagyna érte... mellette meg egy genetikai hulladéknak érzem magam, aki meg sem érdemli, hogy éljen...://
2008. febr. 22. 17:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Kivancsi lennek hany eves vagy. Most vagyok 22, mindig azt hittem csunya vagyok, mindig nagyon sovany voltam, de mindenki csak cukkolt, hogy miert nem eszek, az en anyam se mondta soha, hogy szep vagyok, kb.12 eves koromtol kisebbsegi komplexusom volt es kozel allta, a depressziohoz, mivel nagyon jo tanulo voltam, az az egy maradt, amit szerettem. Neha neha teccettem egy egy fiunak, de nekem meg ok nem teccetek, sokan mondtak, hogy szep vagyok, de rajtam ez sem segitett. most vagyok egyutt eletem eslo szerelmevel, 20 evesen csokoloztam eloszor, es kb. 5 hete eltem eloszor szexualis eletet, de ami a legfontosabb, hogy ezt nem banom, mert amit csinalok, azert csinalom, mert en akarom, nem mert utanozni akarok masokat. Vegre el is hiszem, hogy szep es csinos vagyok. Attol, hogy 15 evesen meg nem volt pasid, nem kell ongyilkosanak lenni, ne legy gyerekes, meg boven van idod, elotted az elet, koncentralj a tanulasra, egyetemre, ezek a dolgok kesobb is raernek. Sok sikert.
2008. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
17 vagyok, nem 15... és neked legalább mondták, hogy szép vagy, nekem soha, én nem csak hiszem magamról, hogy csúnya vagyok, hanem mondták mások. Egyszer régen tetszett egy fiú, aki azt mondta, én vagyok a legrandább ember, akit valaha látott, szóval azért van némi különbség kettőnk közt.:P
2008. febr. 22. 17:49
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
én 19 éves vagyok, és 18 éves koromban csókolóztam először, és egy hónapja feküdtem le először a barátommal (ő már nem ugyanaz, akivel először csókolóztam). Mielőtt megismertem volna a mostani barátom, én is azt hittem, hogy nem fogok kelleni senkinek, mert csúnyának éreztem magam, sőt még most sem hiszem el, hogy szép lennék. Hamarosan neked is eljön az ideje, hogy rádtaláljon valaki, de addig türelmesnek kell lenned. Most inkább tényleg a tanulásra koncentrálj, az érettségi meg a továbbtanulás még fontosabb, mint a pasik.
2008. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
98%

Hé! Azt hiszem, manapság sok embernek vannak olyan periódusai, amikor "genetikai hulladéknak" érzi magát, hiszen a szülők, a tanárok, a "barátok" mind azt sulykolják beléd, hogy "akkor leszel okos, ha...", "akkor leszel szép, ha...", "akkor leszel boldog, ha...", stb., és mivel az ember ezeknek az előírásoknak még csak a felének sem felel meg, ezért úgy érzi, ő selejtes. Hidd el, minden embrenek megvannak a saját gyengeségei, félelmei! Az is lehet, hogy a nővéred meg téged irígyel, mert sok barátod van, vidám típus vagy, stb... Egyébként is az emberek között nincs verseny, minden ember egyedi, különleges és megismételhetetlen, és Te is az vagy!

Amúgy én egy 28 éves fiú vagyok, és jelenleg egyedül vagyok. Sohasem voltam igazi nyerő típus a lányoknál, a kapcsolataim általában úgy végződtek, hogy az aktuális barátnőm néhány hónap után szépen elhagyott, pedig nem csaltam meg őket, és rendes voltam velük, ezt ők is elismerték, egyszerűen csak valószínüleg unalmasnak találtak, és kész. Egyetlen hosszabb kapcsolatom volt, amiből jegyesség is lett, végül a menyasszonyom megcsalt, és elhagyott. Ezután nagyon magam alá kerültem, és azt hittem, egyetlen lánynak sem kellek. Azóta sincs barátnőm, a szemléletem viszont megváltozott. Elektroműszerész vagyok, és elkezdtem elmélyülni az elektrotechnikában és az informatikában, mert nagyon szeretem az elektronikát. Új és új dolgokat fedezek fel nap mint nap, ugyanakkor sok emberrel tartok kapcsolatot is. Általában jó kedvem van, vidám vagyok és mosolygós, boldognak érzem magam! Persze, szeretnék feleséget, családot, gyerekeket, de nem görcsölök ezen, csak élem az életem, és kész! Ha meg nem lesz ezután egy barátnőm sem, akkor meg mi van? Úgysem tudok mindenkinek megfelelni... Ja, amúgy meg mindenki, aki engem útál, hülyének néz, csúnyának tart, stb., annak megengedem, hogy felmoshassa nálam a padlómat...

2008. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan:) én sem hiszem h vmi szépség lennék, de van egy nagyon helyes barátom már egy éve és neki én vagyok "a legszebb". El fog jönni a te idöd. Én is meg voltam gyözödve h szüzen halok meg:P Honapok alatt sokat változik az életed ha uyg alakitod. Sok sikert.

Melinda(majdnem 17)

2008. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
92%
Csúnya nő nincs, csak ápolatlan .... agyonrágott téma,de mint kozmetikus tényleg elmondhatom hogy láttam már nagyon sokszor kiskacsából hattyúvá változást. Nem tudom hogy milyen változtatásokat eszközöltél eddig magadon ,de javasolni azt tudom hogy csak olyan változtatást vigyél végbe magadon,amilyet viselni is tudsz!Egyszóval nem biztos hogy neked pont a cicababa frizura fog jól állni mert az a divat,lehet hogy többet ront a helyzeteden ,ha nem tudsz a külsőddel egyhangban viselkedni.Nem tudom hogy nézhetsz ki ,csak annyit hogy öltözz ,sminkelj és viselkedj úgy hogy kifejezzen téged és az ad majd neked egy olyan " magabizos ragyogást" ami felkelti majd a környezeted érdeklődését.Felejtsd el a görcsös ragaszkodást a pasikhoz ,mert ez az ami a legjobban riasztja őket-tapasztalatból mondom.Én sem voltam népszerű addig amig ezekre rá nem jöttem .Élvezd az élet nyújtotta lehetőségeket a szórakozásra és ne gondold hogy hulladék vagy és hasonló ostobaságokat,mert ennél nagyobb hülyeség nincs. Fel a fejjel ,elő a veleszületett női büszkeséget és a többi magától jön majd.: )
2008. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Èn is 17 évesen ezt éltem át és amint 20 éves lettem kezdtem változni. Sok ember ha átlépi a tizenéves kort megváltozik. Igen az ápoltság sokat segít, de ami a legföképpen az az önbizalom. A kisugárzás mmi belöled árad sok mindent meghatároz. Fel a fejjel és el kell hogy szaladjanak a füled mellett a beszólások. Èn is ezt tettem. Bele lehet szeretni valakibe a külsöségektöl eltekintve valami értékes dologba ami belül rejlik csak sajnos a korodban levö fiúk ezt még nem látják, de késöbb ha már idösebb leszel a férfiak kifejezettem elriadnak az üresfejü buta libáktól akiknek csak a külsejüktöl van hatásuk. ùgy sajnállak, hogy ezt ekll átélned, undorító külsöségekröl szóló világnab élünk, nem igaz?
2008. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

De:P

Remélem, úgy lesz, ahogy mondod...

Viszont nem minden szép lány üresfejű liba, például a nővérem se, rá aztán tényleg nem lehet mondani, hogy egy buta kis ribanc lenne, pedig nagyon jól néz ki. És ha a fiúk találnak szépet is (vagy legalábbis átlagosat), okosat is, miért elégednének meg az 50%-kal?

2008. febr. 22. 18:58
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

Szia!Gondolom nem segít az ha leírom,hogy én is ilyennek meg olyannak gondoltam magam...és h milyennek gondolom most magam!

Az az igazság,hogy elég sok jó dolog van abban,amit a többiek írtak!BÁr személy szerint úgy vélem,hogyha figyelembe veszed azt h ne foglalkozz most ezzel,hanem tanulj és tanulj mert az a fontos,akkor hát nem lesz jobb!mert magamból kiindulva én is voltam ebben a helyzetben és tisztában is voltam azzal h tanulni kell,nem volt gondom ezzel,elég volt ha odafigyelem!De ha ez a gondod,és nagyon nyomja a lelked akkor úgysem fogsz tudni figyelni és tanulni!

TEhát,ha annyira bánt ez a dolog,és tényleg hajlandó vagy tenni azért,h jobb legyen és talán abban a helyzeti előnyben vagy h van is rá pénz....akkor próbálj megtenni mindent amit csak lehet!!!!HA kell-persze csak mindent szépen apránként,nem fog hirtelen minden megváltozni-próbálj egy kicsit stílust váltani!A hajaddal is kezdj vmit mert iszonyat sokat számít egy jó frizura egy jó szemöldök és egy jó smink!ha ezek megvannak akkor,és HIDD el,h ez a legfontosabb,lehet h lerágott csont,de fő az önbizalom és a kisugárzás!!!!!RÉgen én sem bíztam magamban és nem is jött össze semmi...aztán időről időre mindig változtattam magamon:haj akár smink is,de csak kevés és szolidan...és jobb lett!Most is van még sok problémám magammal,de megpóbálom nem mutatni,hanem úgy csinálni,mintha meg lennék magammal elégedve,és ez kell a pasiknak!NAgyon utálják ha a csaj panaszkodik és nincs magával megelégedve!Légy mindig mosolygós és életvidám,próbáld a vidámsággal leplezni a bánatod!

ha nem tetszik az alakod,akkor vmi kis testedzés...de nem feltétlenül kell,mert nem nyerő a túl vékony alak!NEm vagyok vékony,de nem is vagyok kövér csak van egy kis fogni való rajtam!Ez nekem nemtetszik,DE nagyon sok visszajelzést kaptam h nagyon jó h nem vok tök vékony!

Na meg lehet,h más korosztályban kellene keresgélned,na meg lehet h kevésbé helyessel is meg kell elégedned!!!!De ez nem törvényszerű!!!Van nagyon sok ismerősöm,és ezt már meg is figyeltem,h a szép csajoknak ronda pasijuk van a,helyes pasiknak meg ronda csajuk!Persze tisztelet a kivételnek!

TEhát próbálj mindent megtenni és majd lesz vmi!!!!!!

Ja és ha sikerül összeszedned vmi pasit,akkor ne azzal foglalkozz,h a nővérdebe fog majd beleesni.....ELőször érd el azt h szeressen meg és csak jóval később mutasd be!És elvileg majd a nővéredben is lesz annyi h nem áll össze a pasiddal!De tényleg ne nézd le magad ennyire,mert azzal h beismered h nem vagy szép,annyit érsz el vele, h tudja mindenki h tisztában vagy azzal h nem vagy avilág szépe,de csak lerombolod magad teljesen lelkileg!!úgy öltözz olyan hajat viselj ami takarja a hátrányod és kiemeli az előnyösebb részeket....Ne sajnáltasd magad,hanem tegyél vmit azért h j legyen

sok sikert!

2008. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

Szia, én 18 éves lány vagyok! régen 14 éves koromig engem is állandóan csúnyáztak. egyszer nemhallottam, hogy szép vagyok. mindenhol csak kinvettek, a suliban gúnyoltak, a buson...stb...:(. aztán elmondhatom, hogy ugymond megszpültem. rettenetesen vékony voltam. majdhogynem szó szerint csont-bőr. most meg a hasam nagyobb mint kellene, híztam. nem sokat, csak azért még is. majd réjössz az életben, hogy hogy is van ez. a suiban mindig bukásra álltam, 2*buktam, egyszer pótvizsgán átmentem, a másodiknál pedig 4-ből buktam. most meg matekból fognak meghúzni. ugyhogy szar életem volt, néha azt hiszem nem változott. most is vannak problémáim. de nem a kinézetem miatt. többen, ostromolnak (sajnos). 4 éves kapcsim van, imád a párom, ugyhogy ne keseredj el. azt tudom, hogy nem lehet megcsinálni, hogy egyik fülön be, másikon ki. de legalább keress vaamit, ahol le tudod vezetni a feszültséget, ahova nem muszáj közösségbe járni! PL: olvass, hallgass zenét, írj naplót. vagy regényeket. nem kell megmutatni senkinek, csak hogy te jólérezd magad. bármit amihez csak kedved van. én pl most tanulok orgamizni, mellettte a zene az életem,írok, és olvasok. vagyis minden ami csak belefér az életembe. bár közösségbe most is utálok járni.vagy szerezzbe egy jó fényépezőgépet, és készíts képeket. én most azon vagyok, hogy valami jó mukát találjak, hogy annak a hobbymnal is hódolni tudjak:D

Sok sikert az élethez, és ne csak a rosszat lásd meg. rengeteg jó van az életben. (amugy, nem azért, hogy tanácso adjak. öngyilkos is akartam lenni, rengeteget vagdostam a lábam, vagyis azon akartam levezeti a dühömet. de megbántam, mert azokat a sebeket örök életemre hordani fogom. csak azért irtam, hogyha ijen jutna az eszedbe, ne csináld. nem éri meg. )

2008. febr. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!