Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kereshetném meg a hölgyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kereshetném meg a hölgyet?

Figyelt kérdés

A buszmegállóban láttam egy nagyon csinos lányt. Úgy néztük egymást, majd ki esett a szemünk. MIkor felszállt a buszra, akkor is engem nézett az ablakból. A buszon ülve is néha- néha hátrafordult. ÉS hát felkeltette az érdeklődésemet.

Csak leszállt a buszról, 2 várossal odébb ahol én lakok, én meg mentem tovább.

Hogyan kereshetném meg a hölgyet? A nevét sem tudom, Csak azt, hogy hol szállt fel, és hol szállt le. Mondjuk itt a nyár, arra gondoltam, visszamegyek barátaimmal a városba, picit körülnézni, én ottmaradok buszmegállóba, ők meg elmennének körbekérdezni, ki lehet a lány.

Egyéb ötlet?


2011. jún. 17. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
facen, iwiwen keresgélj:)
2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nézz körül közösségi oldalakon ( szerintem csak myvipen van sajnos ilyen kereső) lakhely és kb kor alapján, hátha rábukkansz! :)
2011. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ách. köszi a gyors választ. facen már keresgélek, de akik abból a városból vannak vagy 1000 embert ismernek. És az lenne a vicc, ha a hölgynek, a profilképén tökre hosszú haja lenne :D
2011. jún. 17. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:
hát szűkítsd hogy szerinted hány éves stb...:D
2011. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de fb-n van ilyen kereső, hogy hány éves stb? szerintem 18+
2011. jún. 17. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
facen a keresőbe nem tudod beírni a kort
2011. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van ilyen veledutaztam.hu vagy ilyesmi, nem tudom pontosan a nevét, keress rá google-n, és oda írhatsz, remélhetőleg a csajszi is olvasni fogja
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Koszi. De az a gond Felvidékről vagyok. Szlovákia.

A testvére szlovákul szólt, de a hölgy értette a viccem, szóval ő tud magyarul

2011. jún. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!