Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem tudnak élőbe nyomulni, miért kell nekik ezt msnen, facebookon megtenniük? Nem értem őket. Csak én vagyok vele igy?

Figyelt kérdés
van egy pasi, egy suliba járunk, bejövünk egymásnak és ezt tudjuk is. de csak neten beszélgetünk! de persze suliba nézzük egymást meg ilyenek... csak nem értem hogy mibe fájna odamenni a csajhoz... lehet hogy találni egy két kivételt, de én inkább a neten ismerkedős pasikkal futok össze. ://
2011. jún. 18. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
szerintem te is simán odamehetnél hozzá és mondhatnád.
2011. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, én ugy vagyok vele hogy a pasi kezdeményezzen...
2011. jún. 18. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha te nem vagy képes rá, akkor meg miért várod el a sráctól?
2011. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert fél:D Amúgy is folyton azzal jöttök hogy a nők egyenlőek a férfiakkal akkor meg miért nem kezdeményezel?
2011. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért te talán mersz élőben nyomulni?Nem?Akkor MIÉRT VÁROD EL tőle? Ugyan olyan ember mint te, amitől te is félsz azt ne várd el senki mástól, hogy megtegye.
2011. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves 21:19

én egy szóval se mondtam hogy nem vagyok képes odamenni hozzá és leszólítani. csak szerintem ez a pasi dolga...

2011. jún. 18. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindegy kinek a dolga, valakinek előbb-utóbb kell. Nem látom okát, hogy ez nem lehetnél te. A másik pedig az, hogy lehet ez egy kicsit sztereotipikus lesz, de a lányok mindíg falkákban járkálnak, és ebben a formában egyénileg nehéz velük beszélni. :P
2011. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még gondolom. Egy ideig én is azt gondoltam, hogy a férfiak dolga a kezdeményezés, de igazából ha már neten beszélgettek, és egyértelmű minden, akkor nyugodtan menj oda te hozzá beszélgetni. Nem kell randira hívnod, csak tedd meg ezt a lépést, utána sínen lesz a dolog:)

Amúgy meg neten "nyomulnak", mert így nem látod milyen zavarban van, milyen bizonytalan, többször átgondolhatja, hogy mit írjon, meg ilyenek.

Szóval bátorság! Meg sok sikert!;)

23N

2011. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!