Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Melyik jön be jobban? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik jön be jobban? A tiszta barna szem vagy a tiszta zöld, vagy a tiszta kék? A tisztát úgy értem, hogy nem kevert színű.

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Barna.
2011. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
Kék, zöld, összes többi szín, barna.
2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 józsibarát ***** válasza:
Mindkettő, ha a lélek, ami mögötte van, szép.
2011. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy :),a csomagolás számít,nem a szín.
2011. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig is a kék jött be, el tudtam volna dobni az agyam egy gyönyörű kék szemtől. De aztán jött az igaz szerelem. Szerelmemnek kevert zöld szeme van, és már most sokkal jobban tetszik, mint az összes kék együttvéve.
2011. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kék, esetleg zöld. barna az nekem nem tetszik.
2011. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem tiszta zöld szemem van, és középszőke (nem festett) hosszú hajam. Nekem a Fekete/sötétbarna szemű pasik a gyengéim. :):P Persze az összkép a lényeg+a belső!
2011. nov. 24. 01:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Édesmindegy drágám :) nálam a szem szemernyit sem számít :D

csak legyen olyan jókedvű, hogy még a szeme is mosolyogjon. na az nagyon bejön :)

2011. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!