Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irjak en ra vagy varjam amig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak en ra vagy varjam amig o ram ir?

Figyelt kérdés
15 eves,lany vagyok.Egy sraccal megismerkedttem es mult kedd ota nem talkoztunk cska telefonon beszegetunk szombaton utjora.S amikor msnen fent van nem minig ir ram.
2011. jún. 20. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
írj csak, általában vagy félősek a fiúk, vagy 'nemtörődömök' ami nem azt jelenti természetesen hogy nem érdekled
2011. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj neki! Lehet, hogy ő se tudja mit tegyen, aztán nem is beszélnétek soha.. Legyél bátor :) Ha zavarod, megmondja!
2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a multkor o ram irt es szombat ota vaalmiert aszem megharagudott,s megkerdeztem s azt mondtam nem nincs semmi.
2011. jún. 20. 11:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Na irtam neki,de nem irt vissza meg...
2011. jún. 20. 11:45
 5/9 A kérdező kommentje:
Irt.
2011. jún. 20. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:
lányok....lányok teszitek az ártatlant.....irkáltok rá vagy irjál e rá.....közbe meg vagy mász csináltok vagy mást akartok csinálni.....
2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz a mas alatt?
2011. jún. 21. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Te ne foglalkozz az ilyen beszólókkal! :)

Én is ilyesmi helyzetben vagyok, mint Te, csak kicsit idősebb vagyok. Nekem is nagyon nehéz így, pedig tapasztaltabb vagyok :D

2011. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha o fent van nem ir ram.Mit var hogy en irjak ra vagy mar nem eredeklem azert nem ir ram?
2011. jún. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!