Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon ráírtam egy lányra és visszaírta hogy ő is megismerkedne velem.

Az lenne a kérdésem hogy ezután milyen üzit írjak neki, vagy egyáltalán hogyan fogjak neki az egésznek???


2011. jún. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírod, hogy te is szívesen és szeretnél vele találkozni.
2011. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A társkeresőn úgy írtam rá hogy szívesen megismerkednék vele és ő is benne van.
2011. jún. 21. 18:28
 3/9 Dexy ***** válasza:
Beszéljétek meg a helyet és időpontot :) Mi itt a gond ? Persze ne valami eldugott hejen tal, mert (bocsi) lehet h igazából férfi v nagyon csúnya ... társkereső oldal áttka. Vigyázz magadra 19/l
2011. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresőn jöttem össze a párommal. 2 és fél éve együtt vagyunk. Segíthetek? :)

Először azt írtuk egymásnak mit dolgozunk, hány évesek vagyunk, hol élünk, meséltünk arról mit szeretünk (pl. autózni, zenét hallgatni, és milyen zenét, milyen filmeket stb.) Néhány üzi váltás után msn-címet cseréltünk, s ott folytattuk, mert az gyorsabb, közvetlenebb párbeszéd.

És rá 2 hétre találkoztunk egy szép vasárnap du. :)

2011. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A társkeresőn lévő képen jól nézet ki, de most bejelölten facebook-on és van egy pár kép amin nem igazán tetszik.

Hát most már teljesen elbizonytalanodtam nem tudom mi tévő legyek. Hagyjam a francba az egészet, vagy azért próbáljam meg elhívni valahová??

2011. jún. 23. 14:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elhívhatod valahova azzal nem ígérsz neki semmit, mmint ha mégsem tetszik akkor nem kell többször elhivnod, ha meg igen akkor hajrá!:)
2011. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fémöszlány válasza:
Nem mindig a külső a lényeg én ezt hozzá tenném, lehet valaki kicsit csúnyácskább de lehet pont egy oylan nőt hagysz ki aki 2 év múlva az álmod lenne mert annyira jól néz majd ki =D Egy esélyt mindenki megérdemel, lehet barátok maradtok, lehet életes párja.
2011. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd el valahova ,és ne azt nézd hogy néz ki hanem h jó fej-e meg ijenek
2011. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű vagy mint a faék. Olyat el sem tudsz képzelni, hogy élőben valaki jobban néz ki mint fényképen?

Ha megy tényleg nem jön be, egy újabb tapasztalattal leszel gazdagabb. Én már vakrandiba is belementem (jó, csak 1szer).

34/F

2011. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!