Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első csók? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első csók? Nagyon izgulok, hogy elrontom :D ˙ (lent)

Figyelt kérdés
Az egyik fiú,akit már három éve ismerek meghivott egy üditőre a parkba :D Már beszélgettünk arról,hogy mi lenne ha megprobálnánk ,hogy kapcsolatunk legyen. Ha majd sorra kerülne a parkba egy csókra,hogy csináljam? Félek,hogy elrontok mindet:D
2011. jún. 22. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ösztön...
2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fiú 17 éves én meg 14...lehet egy kis butának képzel majd,hogy nem tudok csókolozni :D Hagyjam magam,ahogy ő csókól vagy nemtom:-??
2011. jún. 22. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
hagyjad hát :D
2011. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
elsőre úgysem megy senkinek. idővel megtapasztalod a ritmusát, kiismered, és onnantól jobb összhangban lesztek
2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk is ennyi volt a korkülönbség, csak én 15, ő 18 :)

és nekem is ő volt az első..észre se vettem, csak azt hogy csókolózunk. és nagyon béna voltam, aztán többször csókolóztunk, és szerintem belejöttem.. :) (mondjuk azóta szakítottunk.. :'()

2011. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csukd be majd a szemed és hihetetlen érzés lesz! :)

Könnyű mondani, de ne izgulj annyira..

2011. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne pörögd túl. És tényleg mikor ott leszel és megtörténik tudni fogod mit kell tenni. Több sráccal is csókolóztam már de sosem gondolkoztam közbe h fuu milyen béna vagy valami..
2011. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem kb 3hónapja volt az első csókom.én is tökre paráztam,mert a csávónak már volt előttem bnője,aztáán,csak sikerült valahogy. a lényeg az,hogy ketten legyetek,nyugodt környezetben.amikor közelebb hajol hozzád,magyarul érzed,hogy egy csókra készül,akkor csukd be a szemed,kicsit fordítsd el a fejed,majd nyomj egy hosszú szájrapuszit a szájára.aztáán.majd átjön a szádba.körözz a nyelveddel a szájában.kb ennyi.mindenki annyit parázik rajta(mondjuk énis xd) de aztán szuperül sikerül.szurkolok nektek ;)
2011. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szájhigiénia először. gondolom nemkell mondani hogy elötte moss fogat, és találkozó elött még rágózz egyet:)

ha ott a pillanat, közelebbhajol és megcsókol. nem kell félni, ha tapasztalt, ő lesz a legboldogabb ember a világon, hisz ő volt az első életedben, aki csókot adott:) lazulj el, orron át a levegőt és aztán élvezd is :PP

nekem egyébként rosszul siekrült. 13 voltam és annyi járt az eszemben hogy mikor.. amikor ottvolt a pillanat annyira emlékszem hogy elémállt és lekapott. iszonyat nyálas volt.. aztán eszembejutott ez az orron át vegyél levegőt elengedés barátnőmtől és majdnem megfulladtam mert röhögnöm is kellett xD szóval nekem olyan emlékezetlen volt. :S de azt tudom, hogy a kiszemeltemmel kellett volna.. na mindegy.

jaés... ha úgyérzed oké megcsókolhat akkor mindent bele:)

DE lehet érezni fogsz elötte/utána egy olyant (benne van a pakliba) hogy nem volt jó vele.. nem azért mert béna vagy.. csak nem "ízlik" stb. :\ akkor gondlesz. de az más :)

ne parázz rá :)

sok sikert majd mesélj :)))))

15L

2011. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!