Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszik neki is ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki is ő?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki tudja, hogy tetszik nekem egy fiú, és én is tetszek neki. Már látta az osztályfényképen, és azt mondta, hogy jól néz ki. Viszont amikor megkérdeztem, szerelmes-e az osztálytársaimba, nem mondott igent, úgy tudom, azt mondta, hogy Dehogyis! Szerintetek tetszik neki is, aki nekem, csak nem akarja elmondani? Mert azt mondta, jól néz ki.

Csak normális válaszokat kérek.


2011. jún. 22. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé egyszerű: nem, nem tetszik neki. Ha kicsit zavarban volt, amikor mondta, akkor meg lehet. :)
2011. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tetszik, aki jól néz ki.
2011. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy helyesnek látja, de attól még mért tetszene neki?? ha ő neked tetszik, akkor ha jó barátnő, akkor őt nem érdekli:)
2011. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jeanne ***** válasza:
Az, ha valaki tetszik, még nem jelent semmit. Szerintem neked is tetszik legalább 10-20 ember a Földön, mégis az az egy érdekel. Hadd tetszen neki is. Legalább tudod, hogy nem rossz az ízlésed.
2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem vallasd ki dugj egy Anal-intruder 2000-ret a seggébe és baragurigázd meg majd tömda szájába a csávó szaros képét oszt várj addíg míg habos lesz....

jah és ne felejts el vinni szentelt vizet keresztel mert neagyisten a végén még átváltozik jedivé köszönöm. remélem elég normális voltam

2011. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!