Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dalarin kérdése:

Mit csináljak? Többi lent!

Figyelt kérdés

Beszéltem egy lánnyal a messengeren, akivel már nagyon jóban vagyok, és egyszer elmondta nekem hogy tetszek neki. Ma tudta meg a dolgozatok eredményeit amit a tanév végén irt és nagyon boldog volt és azt kérdezte hogy majd ugye gratulálok neki és hogy adok e majd neki egy csókot holnapi a bálon(tanév végi bál).


Ez most szép és jó csakhogy neki van barátja és mikor ezt mondtam neki ő azt válaszolta hogy ő ezt a csókot nagyon szeretné meg már csak azért van együtt a barátjával mert az annyáék nagyon jóban vannak és nem akar még vele szakítani.


Azt mondta aludjak rá egyet és majd talizunk ott.

Smároljam le ha majd kettesben leszünk vagy inkább ne? áááááhhh véleményeket...


2011. jún. 25. 01:31
 1/7 anonim válasza:

inkább ne.. mond meg a lánynak, h majd ha szakít a barátjával, akkor lesmárolod..

és azt is mond meg neki, h ha nem szereti, akkor ne maradjon vele..

2011. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg smárold le!!
2011. jún. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

elsö válaszolo vagyok..


kb. ez a szitu történt mrg nemrég 2 barátommal..

ha boxot akarsz, akkor smárold le a csajt..

ha nem, akk meg várj rá.. ha 1 héten belül nemszakit a pasijával, akk már biztos h nemcsak a szülei miatt van vele.. hiddel, azért ennyire ismerem a csajokat, hiszen énis azvagyok..

2011. jún. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
smárold le nyugodtan, ha van barátja és vele még nem csókolózott akkor tényleg te kellesz neki:D
2011. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát kapd le.:D de örültem volna egy ilyen srácnak... :\
2011. jún. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha neked bejön,miért ne kapnád le? Én megtenném a helyedben:D Ha nekem ezt írná akit kiszemeltem....
2011. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem mond meg neki h nem akarsz bekavarni és majd ha szakít a pasijával akk lehet belőle valami. azt is mond neki h ha nem is miattad de ha nem szereti a pasíját akk azér szakítson vele.
2011. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!