Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán jön velem szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán jön velem szemben két lány és az egyikkel szemezek és látom, hogy tetszek neki, hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés
Szóval ők ketten vannak így félek, hogy beégek. :(( Menjek utána vagy mi?
2011. jún. 25. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe vagy az arcára és mond hogy, szia! aztán a következőkbe ha még lesz ilyen hogy,szembe jön veled akkor szólítsd le hogy,nincs kedved valamit inni vagy egy fagyi?
2011. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérj tüzet!


jah,nem is dohányzok! XDDDD

2011. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez krva jó 2. xD


én azt tanácsolom, hogy improvizálj, ne filózz rajta

minél többet gondolkozol, hogy mit csinálj majd annál nehezebben, görcsösebben fog menni

engedd el magad, annyit fixálj le magadba, hogyha történik veled egy ilyen eset, akkor 3 másodpercen belül menj oda, vagy szólítsd le! aztán majd improvizálsz. akkor már benne vagy a szituációban, szóval mindegy! leszólítottad és ennyi.

én próbálkoztam ugyanígy a buszon, bejött :D "ne haragudj, szeretnélek közelebbről megismerkedni, ha van ilyen lehetőség" dumával egy kis mosollyal az arcomon tettem ezt meg.

2011. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon félénk vagyok szóval nagyon nehezen menne nekem ez a leszólítgatás! Esetleg erre valami gyógyír?
2011. jún. 25. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj..erre benyögöd,hogy nem mered leszólítani?:O



Akkor miért a kérdés,hogy hogyan szólítsad le?? XDDD

2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha olyan nagyon félénk lennél, hogy ne mernéd leszólítani, akkor nem mertél volna szemezni vele az utcán, a barátnője mellett :P:P:D nem de?

csak akarni kell, hajráhajrá :)

21/L am az improvizálós tippet fontolgatnám :) (igazából hidd el, ha tényleg bejössz ne i, azt is megkérdezheted tőle, hogy mikor született a norvég király, lényegtelen :D)

2011. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát szemezni merek vele, de leszólítani már nem, de lehet annyit mernék neki mondani, hogy szija és elmennék :D
2011. jún. 25. 17:54
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem le kell hogy szólítsd és nem csak annyit mondani hogy szia avval nem sokra mész mert akkor több az esély hogy nem fogsz neki bejönni, ha nem mered akkor figyeld ki hogy mikor megy egyedűl és aztán azt érd el magadnál hogy merjed, ezt úgy tudod hogy mélylevegő nem gondolsz a következnényekre csak a pillanatra, nem törődsz a félelemmel, tudom ezt nem könnyű elérni de ez a legkönnyebb módszer
2011. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kövesd azt ha elköszönnek akkor meny utána és sétáljatok:D
2011. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, szabad egy mellnézést?
2011. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!