Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi egy lánnyal. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi egy lánnyal. A találkozónál. (? ) többi lent

Figyelt kérdés

kb 3 hete beszélgetünk skypeon.Elhívtam randira. Beleegyezett. A találkozónál ,hogyan köszönjek neki?

3 puszi, ölelés, vmi?? 3 puszi az oan mint ha a barátom lenne. az nem szimpatikus nekem. v lhet nyugodtan az is?

Ti hogy csináltátok az 1. randin?

tapasztalatokat kérnék.

15/f


2011. jún. 28. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
miafax? 3 puszi az már kőkemény hardkór szex előjáték...
2011. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
hú de idegesít ez a 3 puszi mánia -.- legyél normális, ne feszengj, ennyi a lényeg, 23/L
2011. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyél jókedvű és magabiztos, udvarias és érdeklődő. Puszival köszönj, puszival búcsúzz, az ölelést hagyd későbbre, mert az intimebb a puszinál.

A puszik számának kérdéséhez nem tudok hozzászólni, ugyanis én egy másik generációban nőttem fel (most vagyok 24 éves), nálunk még két-két puszit adtunk egymásnak, nem hármat.

És hogy milyen volt az első randim? Feszült és sajnos elég mesterkélt. Túlságosan is tetszeni akartam a lánynak, s ez a görcsös akarás bizony rányomta a bélyegét a dologra. De rég is volt az...


Sok sikert kívánok!

2011. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Adsz neki két puszit és hozzáteszel valamit hogy "Élőben..."itt valami kedves jön "mint képen".

Én a barátnőmmel egy éve beszéltem majdnem MSNen meg néha telefonon,mikor találkoztunk rohadtul zavarban voltam.Odamentem hozzá adtam neki két puszit (én a fizikai kontaktus hive vagyok),közben a bal kezemmel megfogtam a derekát kicsit,nem tolakodóan Isten ments és azt mondtam neki "Jé,nem is vagy olyan alacsony...."nem jutott más eszembe :) mire ő megjegyezte hogy egy ilyen jó pasinak hogyhogy nincs barátnője mire én olyan zavarban lettem hogy olyan fél órát folyton kellett beszéljek hogy lenyugodjak.Móka volt utólag :D

2011. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Minek jó ez a 3 puszi?Nem értem.A találkozón csak egy puszit adj neki és tedd hozzá hogy milyen szép vagy vmi kedveset mondj neki.a beszélgetés be fog indulni.A randin tilos beszélni az ex csajodról.és ha ő megemlíti a volt barátját, hát akkor a csaj felejtős mert még mindig őt szereti.ne beszélgessetek nagyon személyes dolgokról.Légy laza magabiztos és udvarias.ne légy túlságosn nyálas mert azt nem szeretik a lányok.virágot vigyél neki és a randi után ajánld fel hogy hazakíséred.Sok szerencsét :)
2011. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!