Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy "észrevegyen"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy "észrevegyen"?

Figyelt kérdés

18L-19F. osztálytársak voltunk, most érettségiztünk. Egy iskolába fogunk menni valószínűleg, remélem

A gond az,hogy nekem 4 éve tetszik ez a srác, és első éven nagyon jóban is voltunk, de sajnos csak barát szinten. Aztán eltávolodtunk egymástól más volt a baráti körünk. Most érettségi környékén ismét közelebb kerültünk egymáshoz. Multkor egy buliban voltunk és imádok vele táncolni mindig is imádtam mert nagyon szeret és tud is, de most kicsit másabb volt. Kulcsolva fogta meg a kezem és a fenekem iránt sem volt közömbös. de attól félek ez csak a piának tudható be. Ma beszéltem vele msn-en és kérdeztem,h. nem lenne-e kedve találkozni, mert eddig az érettségire tanulás miatt lerázott. Azt mondta,h. persze szívesen, üljünk be valahova. Nagyon megörültem, de félek,hogy csak barátnak tekint és sosem fog úgy közeledni hozzám.

Van remény? mit tegyek,hogy legyen? hogy kellene viselkednem a találkozón?

Segítsetek:(


2011. jún. 28. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Állj kezen, és fosd nyakon magad! Akkor tuti észrevesz. XD
2011. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
villants neki cicit. legbiztosabb módszer.
2011. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem eltolhatod a bringát. Am is, ha érdekes lennél számára, akkor a 4év alatt valószínű lépett volna feléd, most h már azért körbe is tapizott, látja h elég könnyen kapható vagy, így mégkevésbé vagy érdekes számára. Persze ez függ attól is h az inas milyen beállítottságú...
2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja lehet ő is így érez csak nem mer kezdeményezni mert nem biztos az érzéseidben és lehet ezzel nem akarja tönkretenni a barátságotokat, hogy feléd nyisson. Lehet neked kell itt a sarkadra állnod és megpróbálkoznod! Viszont ez csak egy vélemény :) Sok Sikert! ;)
2011. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a normális és normálatlan válaszokat.
2011. jún. 28. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tom h milyen volt a kapcsolat köztetek az elmúlt 4 évbe. De most megpróbálhatnál nyitni felé apró jeleket küldeni h te benne lennél h összegyertek.
2011. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!