Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szemétség lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség lenne?

Figyelt kérdés
Vagyok én, a szociális analfabéta, aki remeteéletet él, nincsenek barátai, nincs párja, és az anyján kívül nővel még az életben nem beszélt. Szerintetek szemét dolog lenne társkeresőbe regisztrálni, és onnan lányokat randira hívni? Az eredmény biztos kudarc lenne, hiszen élőben lehullna a lepel. Kiderülne, hogy milyen unalmas vagyok, hogy nem tudok beszélgetni, és a jelöltek öt perc után hanyatt-homlok menekülnének. Érdekes azonban eljátszani a gondolattal, de nem szeretnék kiszúrni velük. Lehet, hogy még meg is veretnének.
2011. jún. 29. 12:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem lenne szemétség.. de ha hazudozol, az nem jó. hany eves vagy amugy?
2011. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
lol xd egy próbát megér hajrá ;)
2011. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

megveretnének???

ne a kalocsai női fegyház társkeresőjében kutakodj

2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szociális analfabéta?

Miből gondolod hogy az vagy?!

Figyelj nekem sincs egyetlen egy barátom se nem érzem,magam

annak.

Te inkább depressziós vagy nem analfabéta.

Egyébként hány éves vagy?

2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Először is hagyd abba a sajnáltatást, mert ezzel semmire se mész.Valami érdeklődési köröd azért csak van, beszélgess sok csajjal, az egyik biztos érdeklődik ugyanaz iránt. Én "sajnos" túl sokat is tudok beszélni, meg kell találni az arany középutat. :D Hány éves vagy amúgy?

16/F

2011. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
28 vagyok, és szó sincs önsajnálatról, elfogadom, hogy ilyen vagyok. Inkább egyfajta kísérletként fognám fel a dolgot, csak tartok a negatív következményektől.
2011. jún. 29. 12:58
 7/25 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen csaj van ám még, mint te, simán találsz te is hozzád hasonlót. Az egy másik kérdés, hogy ezek a lányok a "jó nő" fogalmától elég messze állnak. Szóval ja, ezzel a hozzáállással "jó nő"-nél ne is próbálkozz.
2011. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom kierőltette rád ezt a maszlagot,de ne dőlj be neki

ne hallgass mások véleményére.

Igenis neked is van jogod boldogan élni.

Ilyen felfogással sehova se jutsz legyél pozitív bizakodó.

Ha meg nem jön össze akkor próbálkozz tovább.

:)

2011. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ugye még szűz vagy?
2011. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Senki nem erőltette rám ezt a "maszlagot", mivel abszolút nem beszélek emberekkel. Ez csak a tények nyers és tömör összefoglalása, egészséges önkritika. A boldogság meg relatív, az odavezető út meg olyan hosszú, hogy meghalok, mire a közepéig eljutnék. Néhány szárnypróbálgatásnál többnek nem hiszem, hogy értelme lenne.
2011. jún. 29. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!