Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Amint rájöttök, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amint rájöttök, hogy a kiszemelt lány nehezen kapható, azonnal leléptek és hagyjátok. Miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon általánosítasz, van aki a könnyebb vérű nőket preferálja, de viszont ha van ilyen kell lennie a másik végletnek is, aki csak a nehéz "prédáért" képes "tűzbe menni".
2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a fiúkat ne sajnáld,mert őket csak a szex érdekli, a lány nem.
2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fiu, de szerintem azért, mert van más, akiért nem kell annyit "szenvedni". De nyugodtan kilehet javitani, ha tévednék.:)
2011. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 morcoska ***** válasza:
93%

(egy lány válasza a kérdésedre:)


Vagy túl éretlen a srác, vagy egyszerűen csak a könnyű prédákra utazik!

Egyik esetben se sajnáld hogy nem jöttél vele össze!

2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

IstenFerfi válasza:


"Amint rájöttök, hogy a kiszemelt lány nehezen kapható, azonnal leléptek és hagyjátok."


nagyon nehéz értelmezni amit leírtál. ha egy lány egyértelműen elutasít nem próbálkozok nála. minek is tenném ha ő nem akarja akk bármit tehetek azon ez nem fog segíteni.

2011. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem utasítom el, csak elmondom hogy nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés, mert zárkózott vagyok.. Nem 2, nem 3 fiú azonnal otthagyott ezek után.
2011. jún. 29. 22:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam lelépni, de az tény, hogy a "hódításnak" van egy "varázsa" ami elmúlik, ha nincsen semmi sikerélmény.

Ilyenkor szokott inkább egy baráti, vagy haveri kapcsolattá alakulni a viszony, ami után már nincsen "visszaút" mert házinyulra már nem lövünk...

2011. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
79%
Ha egy ferfi igazan akar , akkor mindent megtesz erted . Akinek meg nem kellesz igazan az leszar :] ennyi ....mi nok meg ne fussunk mar olyan szeker utan ami nem vesz fel. Minek agyalni az idiota barmokon ? :D
2011. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nálam nem lépnek le, átmennek haverba.

mindig az van, hogy utána találnak 1 könnyűvérű csajt, akit 2 randi után már d.gnak, aztán hozzám járnak vissza panaszkodni.

azért csinálják, m így nem kell küzdeni, rögtön van p.nci is(másik csaj), meg ingyen pszichológus is(én).

így kényelmes, így egyszerű. :D

nehogy már 1 21.századi pasi küzdjön valamiért! XD

20/L

2011. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a válasz....ha dugni akarok akkor nem fogom a nehezen kapható lányt választani és azon szenvedni h meglegyen, ráadásul nem akarom kihasználni se, ezért inkább olyat keresek aki könnyen odadobja magát.

Viszont ha párt keresek magamnak akkor olyan nőt választok akiért meg kell küzdeni, ki kell érdemelni

2011. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!