Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ráírjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek szerintem bejövök, erre adhat okot az is, hogy pl. szombaton éjfélkor írt rám, hogy menjek velük bulizni (pedig eddig 1x látott csak élőben, kb. 5 percre), vasárnap én írtam rá, hogy találkozni kéne, de ő csak egy ":)"-írt vissza, utána mikor kérdeztem, hogy mikor érne rá azt mondta bármikor ráér, de azt már csak több perc után, majd amikor megkérdeztem, hogy hova szeretne menni, akkor bocsánatot kért, és lelépett. Azóta nem írt rám. Szerintetek ez azt jelenti, hogy mégsem jövök be neki, vagy írjak rá, mert lehet belőle még valami?
2011. jún. 29. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne rá ne írj elzavarod!Inkább nyomd ki a gépet!
2011. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem írj,nem veszthetsz semmit..:)
2011. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Te tudsz írni???O.o.
2011. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmü, hogy nem érdekled..
2011. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések azért kellenek..ennyire döntésképtelen vagy,basszus...határozd el magad,és csináld,amit te jónak gondolsz...ne már,hogy ilyenekben is mások véleményét kell kikérni..hova jut így a világ.Most ennyivel én is kiírhatnék előbb egy kérdést,hogy elküldjem-e ezt a kommentet,mert...stb.Szóval érted,mit akarok mondani;)

Légy határozott,irányítsd az életed(legalábbis amennyire tudod)

2011. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha bocsánatot kért, lehet nem is neked akart írni, vagy csak szívatott. Tedd azt amit jónak látsz, ne mi döntsünk helyetted!
2011. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rosszul csináltad.

Amikor hívott bulizni, onnantól kezdve nem interneten kellett volna társalogni!

Legközelebb ilyen lesz, azonnal kérjél telefonszámot és hívd fel. Ha már nem csak karakterek sorozata leszel számára, hanem beszélnie kell veled, másképp fog viszonyulni hozzád.

34/F

2011. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!