Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát illik felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát illik felvenni első randira?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, és még nem is voltam egy randin sem. Pl. ha sétálni megyünk, akkor milyen ruhát vegyek fel? Kötelező magassarkúban menni? 15/L
2011. júl. 4. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem teljesen mindegy milyen ruhát veszel fel, csak álljon jól én ne legyen gagyi.
2011. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egyszerű és elengáns. Illjen hozzád és kész!

22/N

2011. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hova mentek. Szerintem sétára ne vegyél magassarkút...

Vegyél fel valami csinosabb hétköznapi ruhát, ne öltözz ki nagyon, ne lássa azt rajtad a fiú, hogy órákig készülődtél, legyél természetes. Pl egy szűkebb farmer, csinos felső, balerinacipő, szolid kiegészítők tökéletes. A megjelenésed legyen ápolt (frissen mosott haj, levágott körmök), a sminked diszkrét, 15 évesen csak szempillaspirál, korrektor és szájfény. Sok sikert! :D

2011. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hümi ***** válasza:
51%
mackónadrág
2011. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sétálni mentek, ne vegyél fel magassarkút.Most gondolj bele, fél órát sétáltok és te majd' megszakadsz mert úgy fáj a lábad.:D
2011. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt vedd fel, amiben természetesen érzed magad! Ha kiöltözöl, mást mutatsz magadról, mint amilyen vagy, és idővel úgyis kisül, hogy az nem volt igaz.

A legfontosabb kellék a kedves mosoly! ;)

2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
30%
Ha nagyon tetszeni akarsz a barátodnak, ne vegyél fel semmit!
2011. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Ted ki a csöcsöd te szopós kurv* . A srác tuti értékelni fogja főleg ha a férfi pedofil . Várj.... Nem velem akarsz találkozni? Te vagy a Nótár Mari ugye? ... Jaj aranyom ne vegyél fel ruhát felesleges mert csak letépném róllad <3
2011. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Devil's Bride ***** válasza:
24%

Fekete bőrkabátot fekete farmerrel vagy bőrgatyával, és acélbetétes bakkancsal. :)

18/L

2011. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!