Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbeszéltem egy pasival hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltem egy pasival hogy randizunk -én nagyon oda vagyok érte- és rákérdezett hogy csókoloztam már e. (ő 17 éves)? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
és én mondtam neki hogy igen... mert tök ciki lett volna azt mondani hogy nem. és eddig csak a volt pasimmal szájrapuszi volt. szerintetek ha csókolózunk, észre fogja venni hogy még nem csókolóztam? mert olyan ciki lenne :S pedig lettek volna alkalmak, csak én nagyon finnyás vagyok pasi téren... előre is köszi :D 15/L
2011. júl. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első randin nem kell csókolózni. Várj még vele.
2011. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem fogja észrevenni szerintem majd ha arra kerül a sor, csak hagyd, hogy ő irányítson. Max azt hiszi, hogy eddig más stílusban csókolóztál.
2011. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. júl. 4. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:

áááh, ne,

inkább mond el neki !!!, imádni fog érte,

"legalábbis én értékelném":)

2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de az tök ciki lenne nem? :D "ja am még nem csókolóztam. szóval nem tudom hogy miért mondtam a múltkor hogy igen..."
2011. júl. 10. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"paráztál,", ennyi mond ezt neki:"féltél h. nem tekintene úgy rád",... áááh ezért a szövegért már könnyeztettem magam :P, ettől még jobban fog imádni:) "mellesleg én írtam az előzőt is, hogy mond el neki)

18/F

2011. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DakotaDamon ***** válasza:

De ezt miért bírják ennyire a pasik? :D Az miért jó, ha még nem csókolózott? :D Tőlem azt szokták kérdezgetni, hogy szűz vagyok-e. Ez tényleg ennyire számít nektek?


Bocs, hogy belekérdeztem! :) Amúgy szerintem abszolút nem gáz, ha elmondod neki! .)


17/L

2011. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én ezt fordítva nem értem "parázós dolgot írtam"

nekem számít hogy első legyek!,

első legyek az életében mindenben!,

"mert az sokkal szorosabbá teheti a kapcsolatunkat",

de sokszor hallom csajoknál h. nem kezdeményeznek szűz fiúkkal..., inkább olyannal aki már lefektetett 1-2-3 lányt, miért???, :_( ,ti nem szeretnétek elsők lenni?

"pedig köztudott h. a kezdő fiúk mindent megtesznek a párjukért, h. minél tökéletesebb legyen," (fordítva már nem valószínű, sajnos akkor is!, a fiúnak kell megtennie mindent ha ő tapasztaltabb,..." néha vegyétek kézbe az irányítást! (imádjuk), és válaszoljatok erre is, (inkább írok neki új kérdést, de kíváncsi vagyok

2011. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Naja. Szeretik a tapasztalt fickókat, csak a folyamatot ami a tapasztaltsághoz vezet, arról nem akarnak tudni!

34/F

2011. júl. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Naja. Szeretik a tapasztalt fickókat, csak a folyamatot ami a tapasztaltsághoz vezet, arról nem akarnak tudni!

34/F"

Engem nem érdekel mi volt előttem. Én is egy idősebb, tapasztalt pasival szeretném elveszíteni. Tisztában vagyok vele, hogy attól tapasztalt, hogy volt előttem már több lánnyal, de nem érdekel. Akkor még nem ismert, szal nekem az nem számít.

19/L

2011. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!