Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap mennék a barátnőmmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap mennék a barátnőmmel a margit-szigetre futni, de sajnos valószinűleg meg fog jönni ma, meg eléggé lusta is vagyok. Az a problémám, hogyha lemondom akkor ez lesz a második alkalom. Ez gáz?

Figyelt kérdés
para?
2009. márc. 28. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nyíltak vagytok 1más előtt akk mondd meg neki h miért nem mész. nehogy a végén rosszra gondoljon.

17/F

2009. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért szerelem/sex téma? -.-'

De attól miért ne futhatnál h megjött??Én ugyanúgy szoktam.És egészséges is =) Deha lusti vagy akkor inkább mond neki h menjetek el fagyizni.moziba vagy vmi ijesmi helyre =)

sok sikert

2009. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
nem azért, de akkor mivan ha megjön? nem bírsz akkor futni? ha megvan a mozgás a legjobb "gyógyszer" rá.
2009. márc. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu kérdés már nem azért...és mért szerelem/szex témába irsz ilyeneket?:S
2009. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem értem h miért lenne gáz? a barátnőd is menstruál, tudja milyen az.

a válaszolóknak meg írom, h egyesek olyankor mozdulni sem bírnak a görcsöktől, nemhogy még futni. vlsz fiú írta

2009. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én írtam hogy olyankor a mozgás a legjobb. LÁNY vagyok. nekem is eszméletlen görcseim szoktak lenni, akkor bekell kapni egy bogyót. ennyi
2009. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha valakinek nem használ? Nem mindenki egyforma...
2009. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
engem sosem zavar különösebben de van olyan barátnőm aki majd bele hal pedig szed minden szart (már bocs a szohasználatért)
2009. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!