Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan merítsek önbizalmat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan merítsek önbizalmat a csajozáshoz?

Figyelt kérdés

Még nem volt semmi sikerem egyáltalán, minden elutasítástól egyre jobban elmegy a kedvem és kevesebbnek érzem magam, rossz pasinak érzem magam ez miatt, de még is kéne valahogy változtatnom, mi a kiút?

21f


2011. júl. 5. 04:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Először magadat kell elfogadnod olyannak, amilyen vagy. Ha ezt sulykolod magadba, hogy rossz pasi vagy, ronda vagy, nem jössz be a csajoknak, akkor esélytelen, hogy valakit is felszedj. 1. szabály: igenis tartsd magad sokra, tartsd magad jó pasinak! Hidd el, ha nem is midnen csaj, de sokan így gondolják ezt! 2. Csak lazán! Ha azon görcsölsz, hogy miért nincs csajod, ha görcsösen mindenáron csajozni akarsz, az biztos kudarc. Csak lazán...

Egyébként meg ha neki ilyen adottságokkal volt önbizalma, akkor bárkinek lehet... :D [link]

2011. júl. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Korrekt kérdés .


Hol próbálasz lányokkal ismerkedni?

Hol laksz?

arányaid? (magaság , súly , testfelépités,)

ha beszélsz egy lánnyal mit mondasz neki és mit válaszol erre?


ezekre válaszolj és ha gépközelbe leszek irok

2011. júl. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Leginkább interneten próbálok, régebben ismeretségi körben, suliban, szórakozóhelyeken és utcán ismerkedtem, illetve mostanában is, de ma már elkényelmesedtem és internetről találkozgatok lányokkal.

kb.175-180 magas vagyok 60kiló körül

Egy nagyvárosban lakom, változó mit mondok és mondanak, semmi csajozós szöveget nem szoktam, azok hülyeségek, beszélgetek velük hogy megismerjem őket, mint bárki mással kezdetben, aztán ha jobban ismerjük egymást és még nem küldött el valamiért akkor megpróbálom elcsábítani, meghódítani, bókolok egy kicsit, de nem olyanokat amit sokszor hall, és őszintén amit tényleg úgy is gondolok.

2011. júl. 5. 04:36
 4/9 anonim ***** válasza:

a net jódolog. Énis ismertem meg már ott lányt és olyan "kaliberü " srác vagyok akiről a utolsoként feltételezné az emeber hogy ismerkedik neten. (őszntén elmondom szórakozó helyen nem találsz olyan lányt aki nem riban.)

A net ezért jó ott sok olyan lány van aki rendesebb és kapcsolat pári. (nemtudom hogy neked melyik kell?)



de ha csak megszurni akarod a lányt akkor csak Buli ott lehet nagy party lotyókat találni.

2011. júl. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt főleg Brian Tracy -t hallgasd meg, szedd le netről és lesz önbizalmad, aztán jöhet a többi jó olvasgatást

2011. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már megint itt a PUA huszár. Hihetetlen.
2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedő csávó.Lenne egy kérdésem.

Neten hol találhatok dekoratív normális lányokat nem a fővárosból?

2011. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Funktasztikus ***** válasza:
az önbizalom tengeréböl:P
2011. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ALKOHOL!

És ez nem vicc. Volt egy csaj aki bejött, azelőtt az este előtt csak puszi-puszi volt, de azon az este csókig jutottunk. Pedig ha nem vagyok/vagyunk részegek soha nem mertem volna meglépni.

2011. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!