Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek csókolózni, úgyhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek csókolózni, úgyhogy még nem volt csajom. És van egy lány, akit nagyon szeretek és a csók miatt nem merek összejönni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
hát a lényeg ott van.valami tipp??
2011. júl. 5. 08:57
 1/8 RaksashaGirl ***** válasza:

A fogalmazási módod érdekes, de szerintem felfogtam. :D

tehát össze tudnál jönni vele, csak azért nem akarsz mert nem mersz csókolózni, vagy ő jönne össze veled de nem teszi ugyanez miatt?

Így akkor: 1: kicsit oldódj fel előtte.. Nem nehéz, ez is csak olyan "egyszer csak megtörténik" dolog ám. :)

2: Ha az utóbbi akkor add a tudtára hogy kellene neked egy kis bátorítás, mert nem akarsz szörnyű élményt hagyni benne. :D

2011. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mivan ha nekem azt mondja a csók után hogy jó volt a tesójának meg a barátainak meg azt mondja hogy ilyen szörnyű még sosem volt
2011. júl. 5. 09:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt kapcsold ki a Caps Lockot.

Ne aggódj, nem fog senkinek ilyesmit mondani, egyrészt mert nem olyan nehéz az, menni fog, másrészt meg ő is tudni fogja, hogy csak egyre jobb leszel.

2011. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RaksashaGirl ***** válasza:
Akkor nagyon bunkó.. A párkapcsolatoknak az egymás felé irányuló őszinteségről kellene szólnia. Ha normális csaj, akkor neked kéne megmondania hogy milyen volt.. De amúgy elég nehéz egy csókot elrontani.. A lényeg hogy ne harapd meg, finom legyél, és ne nyomulj rá, mert a nagy hévben néha velünk is előfordul hogy összefejelünk vagy a fogaink keményen összekoccannak.. xD Nem túl kellemes. :)
2011. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy most nem vagyunk jóban egymással.és nem is látom túl sokszor.amikor meg igen akkor nem néz rám és gyors tempóval elmegy
2011. júl. 5. 09:21
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám volt, tizennégy voltam, de az első barátomnak öt hónapig kellett várni az első csókomra. Egyáltalán nem probléma, én is feleslegesen görcsöltem rá, nálam teljesen ösztönös volt a dolog.
2011. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor max akkor tudod a szádba dugni a nyelvét, ha te is marha gyors vagy... ha nem aktuális a probléma, akkor kár rajta aggódnod.
2011. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ehh, előzőhöz: első mondatban fordítva.. szóval akkor tudod a szájába dugni a nyelvedet... gyorsabban gondolkozok mint írok...
2011. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!