Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő bunkón és ribanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő bunkón és ribanc módjára viselkedik miért kell mégis egy pasinak?

Figyelt kérdés

Voltam egyszer egy randin, de a srác meglehetősen idiótán viselkedett és valahogy meg akartam szabadulni tőle. Gondoltam egyszer kiélem magam, és nekiálltam vele olyan tajparaszt módon viselkedni, ahogy csak tellett tőlem, cikiztem, belekötöttem mindenbe, káromkodtam, b.unkón odavágtam, hogy vegyen már nekem valamit enni, ilyesmik...

Azt gondoltam 3 percig bírja és elhajt. Ehelyett egyre lelkesebb lett, és mindent megcsinált, amit kértem! Még fizetett is! O.o ???

Gondoltam ez egyedi eset, és amikor legközelebb bejátszottam, ugyanezt a hatást értem el újra és újra...

Én ezt nem értem... Nem nézek ki rosszul, de ha valaki csak meg akar d.ugni komolyan hajlandó minden ilyen tetűséget elviselni csak ezért? :D Ez hogy van?


2011. júl. 7. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak és a nőknek is mindig az kell, ami nem lehet az övék. Vadászösztön :)
2011. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt hitték, primitív a csak, ergó könnyen kapható lesz egy kis állatias üzekedésre is. :) Pláne hogy nem hagytad ott őket, ez akár pozitív jel is lehet.
2011. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát miután láttam, hogy ez a b.unkózás önmagában nem elég én szó nélkül leléptem... De még utána is kerestek...
2011. júl. 7. 15:40
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi csak a tartós,hosszútávú ingyen k*rvát értelmezi


"kapcsolat"-ként.


Ezért eltűrnek némi ajtócsapkodást is!

2011. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

*Elírtam, nem 'csak' hanem 'csaj' akart lenni.


Akkor biztos olyan csinos vagy, hogy az vette el az eszüket. Vagy amit az első írt, de azért annak is megvannak a határai.


Dobj egy fotót, és megmondom mitől vannak megőrülve. :)

2011. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Megszoktuk már, lassan az a furcsa ha egy nő nem tahó.
2011. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát akármilyen csinos egy lány és akármennyire tetszik én nem tűrném el senkitől ha sértegetne mert általában attól kattanok ha nagyképűen lenézően viselkedik valaki és beszólogatna.....szóval ha velem vki bunkózna szépen nyíltan a szemébe mondanám a véleményem és elköszönnék tőle, nem is értem h miért nem hagytak ott....valljuk be a férfiakba van kitartás:D....amúgy biztos értelmes lány lehetsz tehát az a kérdés h miért ilyenekkel randizol?
2011. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
utolsó avgyok annyit még hozzáfűznék h szerintem elég kiábrándító lehet ha így megalázod a pasikat és ők tűrik, pincsiként nyalják továbbra is a seggedet....szerintem szánalmasak lehetnek h nincs semmi önérzetük, tartásuk...ha szexre megy ki inkább elmegyek qurvázni szóval nem tudom miért csinálják ezt:P
2011. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval!
2011. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

16:05

Előre nem tudom megállapítani ki h.ülye, csak elhívtak randira én meg elmentem, mert szimpatikusnak tűntek első ránézésre.

Amúgy valaki még írta, igen elég kiábrándító ez a teperés, annak ellenére, hogy valaki bunkó, de én alapjáraton nem értem... Ha velem valaki bunkó én nem keresem utána a társaságát, még akkor se ha "kanos" vagyok...

Köszi a válaszokat! :)

2011. júl. 7. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!