Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen sráccal táncolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen sráccal táncoltok a discoban, és ki az akivel nem? Mi alapján szelektáltok a titeket felkérő srácok közül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem, a fellépés nagyon sokat számít! :P
2011. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
teljesen biztos hogy az első benyomás számít a legtöbbször. sárm, fellépés, test, mozgás... másoknál meg hogy mire hív meg...
2011. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de haverom először vagy 20 percig ott táncol előttük, mire felkéri őket. Én rögtön odamegyek, ha bejön a csaj, nem akarok 20 percet rá várni.


Érdemes előtte várni, hogy "szokjon a szeme"??

2011. júl. 8. 11:59
 4/7 bix ***** válasza:

:D ezt a szar szöveget. egy csajt ha megnézel akkor első pillantásban tudod hogy bejön vagy nem. ha egy olyan aki nem tetszik rázza előtted magát max azért vállalod be mert már kangörcsöd van...


a lányok is el tudják dönteni egy pillanat alatt hogy tetszik vagy sem....

2011. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fontos a jó fellépés, a ruházata (nem kell extra dologra gondolni, én spec nem szeretem, ha a srác 2 mérettel nagyobb inget hord, mint ami kellene rá), legyen határozott (vagy legalábbis tűnjön annak). Még valami: az izzadtságszag az, ami miatt azonnal elmehet a kedve lánynak, bármennyire helyes is a srác.
2011. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szaros a szája széle akkor nem ugye?
2011. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden sráccal táncolok aki odajön, mert szerintem bunkóság valakit csak úgy otthagyni. Legyen már ennyi öröme hogy táncolhat velem :DDD (egó csillog villog xD) Na jó vicceltem szóval a tánc az okés bárkivel. Ha elkezd taperolni akkor meg úgyis leállítom. Ha tetszik kihívom beszélgetünk stb. és később lehet akármi. De sose azzal indítok hogy beleugrok a szájába... xD
2011. júl. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!