Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudom elviselni, főleg mostanában, hogy nincs tesóm? Azt érzem, mintha ez hátráltatna, hogy a lányok szemében negatív lenne, mint benyomás, ennek van igazságtartalma?

Figyelt kérdés
16f vagyok. Olyan érzésem is sokszor van, hogy szégyellem hogy nincs testvérem. Vagyis ezt hátránynak tekintem. Sokszor egyedül is vagyok itthon. Most nyaraláson lett volna alkalmam megismerni egy csinos lányt, mégsem tettem. Lehet, abból fakad hogy nincs tesóm sajna és nem akarok beletörődni,rossz érzés, hogy nincs. Cikinek érzem, ezért nem szeretek szüleimmel járkálni együtt. mert egyébként nem vagyok önző, meg elkényeztett, de mégis rossz egyedül. Ha a szüleimmel vagyok, nem merek ismeretlen lányokhoz odamenni, beszélgetni, pedig most is lett volna lehetőségem, csinos is volt az illető, mégis kihagytam. De ha szüleim nélkül, vagyok barátokkal, meg felszabadultabb vagyok.
2011. júl. 9. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a teso is lehet hátrány. én például ha tényleg beakarom magam dobni akkor le kell koptatnom az öcsémet.sok közös ismerősünk van köztük szép lányok is de hát valahogy púp a hátamon olyankor vagy mint egy megrakott utánfutó.Elég együgyű dolgai vannak kb ha filmet készítenénk az átlátszóan pancser csajozásról ő lenne a főszereplő.És ugye a vér nem válik vízzé dologból kiindulva azt hiszik én is ilyen vagyok csak épp nem produkálom magam annyira
2011. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nincs! Nem kell osztoznod semmin senkivel. És 16 évesen akkor sem szeretnél a szüleiddel járkálni, valamint akkor sem tudnál nyugodtan ismeretlen lányokhoz odamenni, ha lenne tesód. Mint írtad, barátokkal felszabadultabb vagy, tehát ismerkedj olyankor, amikor nincsenek veled a szüleid!

24/F

2011. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van tesóm de nem vagyunk jóba, már elköltözött itthonról tehát egyedül vagyok a szüleimmel.

Nem mindig jó ha van az embernek testvére.

2011. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Na ez nagyon jó.. Én pont ellenkezőleg éreztem. Nekem van. elég fura kapcsolat. olyan "se vele se nélküle" Mikor itthon volt, ment a szokásos, b@szogtatás term. nem nagy dolgok. és akárkit vittem hoztam, moindig hülye érzésem volt. Most hogy nincs egyre jobban hiányzik. :D :D:D 19,8999F
2011. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
hehe lényeg lemaradt. szóval szerintem nem amiatt van. Jó egy testvér de azért erre nem feltétlenül.
2011. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor szüleim ott vannak én se tudok ismerkedni!!:D Szerintem ezzel mindenki így van. :D Akár van tesó, akár nincs.
2011. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én örülnék ha lenne ikertestvérem , sokszor unatkozom , nem lehet mindennap a haverokkal járkálni.
2011. júl. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van tesóm,de mióta férhez ment és gyereket szűlt én hanyagolva lettem ami rossz,mert régen tök jó volt h. ruhákat cserélgettünk, együtt jártunk sportolni, moziba, mindig meglepett valami ajándékkal(6 év van köztübnk és én vagyok a fiatalabb)

26/l

2011. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!