Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet ha az első csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ha az első csók olyannal történik akit nem szeretek vagyis nem tudnák vele járni, mert fiatalabb nálam? (de most itt a lehetőség h . ) és már nagyon akarnák! XD

Figyelt kérdés
14 ,L
2009. márc. 30. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem sokkal jobb ha az első csók szerelemből van ;D

15/F

2009. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is az elso legyen szerelembol.az az igazi es felejthetetlen.
2009. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
ja es en is 14 es lany vagyok
2009. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
14 vagy és még nálad is fiatalabb!? Jesszus!
2009. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Én 14 éves vagyok,az első csókomat egy 26 éves srácra "pazaroltam",akivel nem is szerettük egymást.Azóta is lelki furdalásom van,hogy miért csináltam,miért nem tudtam várni a szerelemig.Rettenetesen megbántam,de már nem tudom visszacsinálni.Nem is éreztem SEMMIT(!!!),pedig aki szerelmes,annak ez felejthetetlen érzés kell,hogy legyen és az is!Sajnos nekem már nem...Ezért azt tudom mondani,hogy mindenképpen várd meg,míg szerelmes leszel!!
2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
hova sietsz?
2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
88%

XD-ből elég komolytalan vagy:)(nem bántásból mondom)

szerelemből az igazi;)

2009. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg a szerelmet.

(Mellesleg NÉK,NÉK és NÉK!!!Bocsánat,de ez az egy,ami nagyon üti a szemem.)

2009. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet. Várd meg, amíg szerelmes leszel valakibe. Még csak 14 vagy, bőven ráérsz. Én 18 évesen csókolóztam először, de akkor azt szerelemből tettem, és csodálatos emlék marad, amíg élek. Megbántam volna, ha az első csak azért történik meg, mertaz osztálytársaim már csókolóztak, és én cikinek éreztem, hogy kimaradtam belőle.


19/L

2009. márc. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem gáz, különben meg magadnak kell eldöntened, hogy később zavarni fog-e, és neked kell átlátnod ezt az egészet, nem nekünk, kívülállóknak.


Helyesen írni meg magtanulhatnál már 14 éves korodra, én sem vagyok sokkal idősebb mint te, mégis megy.

2009. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!