Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, randiznátok-e /tovább/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, randiznátok-e /tovább/ egy olyan lánnyal akiről kiderül, hogy még nincs menzesze (de nem mondanád meg róla külsőleg, értelmileg sem)?

Figyelt kérdés
Direkt nem fűzök hozzá hosszabb kommentárt, szerintem elég lényegre törő voltam. Kérlek ne általánosítsátok rám, egy barátnőmet szeretném meggyőzni, hogy semmi rossz sincs ebben. Nincs a homlokára írva, nem is kell az első randin benyögni. Nem kis 13 éves már, az alakja is egyre nőiesebb.
2011. júl. 12. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
igazán odaírhatnád h pontosan hány éves, mert így nehéz válaszolni.
2011. júl. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést. 16 éves lányról van szó.
2011. júl. 12. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
(lány vagyok)honnan tudná a pasi, hogy menstruál-e? a barátnőmet én is győzködném, hogy randizgasson attól :) . de ha nekem lenne ilyen..szerintem én se akarnék :S
2011. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
o_O
2011. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy darabig nem zavarná a pasit...majd csak akkor ha épp akcióra készülnek de neki megjött...na akkor úszott a menet... :) mert manapság már 16 évesen űzik az ipart :D
2011. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akar a lány fiúzni? Azért kérdezem, mert én is 16 voltam amikor először megjött és még rá 2 évig nem nagyon érdekeltek úgy a fiúk. Tehát ha nem szeretné, de erőltesd, mert csak elveszed tőle a kedvét.
2011. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor felhozom neki a témát, mindig mondja, hogy tetszenek neki a fiúk, egyedül is érzi magát, de a fiúval szemben szerinte "nem lenne fair". Nem fogom ráerőltetni a dolgot, majd pár nap múlva megmutatom neki a válaszokat, aztán eldönti maga. :)
2011. júl. 12. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha egy olyan srácot fog ki aki rendes és megbízható, akkor meg fogja érteni....:)
2011. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!