Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lányt csak titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt csak titokban mertek bámulni, akkor ott komolyabb érdeklődés van?

Figyelt kérdés
Úgy értem,elkapjátok a fejeteket!Aki csak jól néz ki szerintetek,azt tudjátok bámulni akkor is,ha a lány észreveszi ezt?
2011. júl. 12. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem... A legtöbb pasi nyíltan nem fog nyálcsorgatva bámulni egy dögös csajt... De azt se aki tetszik... Szal az, hogy észrevetted, hogy néz egy pasi az nem jelent semmit...
2011. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Először pedig bámult nyíltan meg közeledett,én nem reagáltam egyértelműen.Azóta ez van,hogy csak titokban néz.
2011. júl. 12. 23:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy szerelmes beléd :)
2011. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mekkora a valószínűsége?Még írjatok legyetek olyan szívesek!!
2011. júl. 12. 23:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Tetszel neki az biztos!Viszont nem elég magabiztos,mint ahogy a legtöbb srácnak fogalma sincs mit mondjon ha odamegy hozzád.Viszont ha hamar elrántja a fejét annak a jele hogy nincs elég önbizalma,egy domináns srác tartja a szemkontaktust ameddig csak lehet,majd leszólít.Ha bejön a srác már pedig tuti neked is bejön,hiszen nem tetted volna fel ezt a kérdést,nem vele foglalkoznál.Segíts neki,mosolyogj rá,köszönj neki,stb.

23F

2011. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kit Kat válasza:
Ha néz téged, akkor biztosan tetszel/bejössz neki... Azt, hogy ez az érzés benne milyen mértékű, azt mi így nem tudjuk megmondani neked:)
2011. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha visszanéz , mert az idegen csaj max hülyének néz , úgyse talizok vele többet akkor nem érdekelne, hogy hülyének néz..Ha folyton néz téged akkor az azt jelenti hogy kanos És biztos megbökne.
2011. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tevion ***** válasza:
TE mekkora...... vagy nemhiszem csak bejössz neki tényleg segíts neki ez jó ötlet és ha megteszed valószínű összejön valami
2011. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
MI AZ, HOGY "VAGY NEM HISZEM, _CSAK_ BEJÖSSSZ NEKI" ???
2011. júl. 14. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik a csaj simán a szemébe tudok nézni sokáig, ha tetszik a csaj akkor is de ott van az izgalom, izgulás...
2011. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!