Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a különbség a csokolozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a csokolozás és smarolás között?

Figyelt kérdés
Eddig úgy tudtam hogy a smárolás abban különbözik hogy akkor beledugod a nyelved a másik szájába. de most elbizonytalanodtam. a csók is ugyan ilyen ?
2011. júl. 15. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
sztem a smárolás a csókolózás egyik fajtája, tulajdonképpen a nyelves csók. az, hogy megcsókolni valakit, nekem azt jelenti, hogy "játszotok" egymás ajkaival, de nem szerepel a nyelvetek is:). és van még a szájra puszi, amikor csak simán egymásénak nyomjátok a szátokat:)
2011. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentésileg ugyanaz a kettő, bár a "smárolás" szó egy főleg tinik által használt kifejezés, és bizony sokszor nem feltétlenül az igaz érzelmeken alapuló csókot jelenti... :)


22/F

2011. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:54


Pont ezt akartam írni, amit ő...

Meg a kavarás is ilyen:D

2011. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egymás szinonimái, csak a smárolás az inkább szleng.
2011. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Nagy különbség van a kettő közt. Mindkettő nyelves, igen.

A csóknál csak az ajkaké a szerep.


Csókolózni azzal , akit szeretsz, smárolni, pl. egy ismeretlennel egy buliban, vagy aki iránt semmit sem érzel.

2011. júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Elméletileg semmi különbség nincs. Gyakorlatilag viszont a csókolózás azok között zajlik, akik szeretik egymást, a smárolás viszont egyáltalán nem érzelmes.
2011. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!