Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy jobb kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb kedvem legyen?

Figyelt kérdés

Egy baratom elegge elvette a kedvem mert goromban beszelt velem es en azt hittem hogy valami baja van velem......nagyon rosszul esett.Kesobb bocsanatot kert hogy ma depreszios es nem kell ra figyeljek de nekem attol nem lett jobb kedvem.

Hogy csinaljak magamnak jo kedvet csak mert holnap van a szuletesnapom es nem szeretnek mindenkit lehangolni :\


2011. júl. 16. 11:55
 1/10 Cyklon ***** válasza:
1-2 feles, menj haverokkal szórakozni és ne gondolj arra hogy valaki is bunkó volt veled :D
2011. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hogy ma depressziós ..XD esetleg lehangolt vagy vmi de nem 1 napig szokás depressziósnak lenni nagyon intelligens / emos lehet a barátod :D


19F

2011. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs


ezt hallgasd meg párszor , nekem mindig meghozza kedvem :D

2011. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző de ez szaar :D

füvezzé

2011. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hehe szerinted nekem mér adja ez a track :D
2011. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
...csak győzd végighallgatni :D
2011. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szard le!
2011. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a figyelmed nézz meg ma egy vígjátékot! olyan zenét hallgass amit szeretsz.. és gondolj arra, hogy mindenkinek van rossz napja és, hogy mindenki hibázhat.. Elhiszem, hogy szomorú vagy miatta, de bocsánatot kért.. Mást nem igazán tehetsz!
2011. júl. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom nektek:)
2011. júl. 16. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!