Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek egy lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy lánynak az első randira?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Ez kortól is függ.LEhet az akár egy szál virág...

de ha fiatalok vagytok akkor a csoki is megteszi azt minden lány szereti...meg hivd meg vhova

2009. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy? Az sokat segítene a kérdésben.

Szerintem ne vegyél így neki semmi konkrétat (virágtól zavarba jön, csokit.. inkább hagyjuk), viszont ha már első randi, Te hívd meg, ha pl. moziba mentek vagy ilyesmi. 18/L

2009. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Egy tábla csokit, vagy bonbont.
2009. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne venni semmit az első randira. Én tutira zavarba jönnék legalábbis, akármennyire is aranyos. Hívd meg valamire, az épp elég.
2009. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves tőled, hogy erre is gondolsz! Apró figyelmességet. Csokor ibolya, hm?
2009. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szál virág..estleg rózsa de semikép nem vörös az első randira:) de ha meghivod egy fagyira az is tök jó:)
2009. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
ne vegyél semmit. ne hallgass azokra akik azt mondják virágot meg ilyesmiket vegyél. (ne akard megvenni a figyelmét virággal, magadat add inkább + szerintem a legtöbb lány azért nagyon zavarba jönne ha hirtelen előugranál valami ajándékkal, végülis még csak most először "randiztok") egy ilyen első "randi" (inkább találka) nem erről szól. egyszerűen csak érezd vele jól magadat. :) virágot meg csokit hagyd meg valentinnapra.
2009. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem sül jól el a randi, (nem feltétlen, h nem lesz folytatás, de lesz vmi gixer), kellemetlen lenne bármit is a kezében szorongatnia.

Ezért hívd meg vmire, egy sütire, vagy fizesd te a belépőjét, é megveheted neki. Ennyi bőven elég lesz neki. Aztán majd a második vagy sokadik randira már érkezhetsz virággal, vagy vmi kis ajándékkal, amiről tudod, h örül neki.

Sok lány nem szereti az ilyesmit első randin. (23/L)

2009. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
1 szál virágot.
2009. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

semmit.. legyél természetes... én első randin egy kólára hívtam meg a lányt, ma vagyunk együtt 1 éve :)

(következőn ő hívott meg :D még emlékszem :D )

2009. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!