Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak vele? ( bejön, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak vele? ( bejön, de félek )

Figyelt kérdés
Szóval még sosem randiztam senkivel. 15 éves lány vagyok és kissé félénk típus. A fiú, aki egyébként 1 évvel idősebb tőlem talizni akar velem. Még csak fészen beszéltünk, de bejön nekem és aranyos is. Csak sok mindentől félek. Pl : nem fogok tetszeni neki, mert képen lehet h szebb vagyok mint élőbe(a volt csaja is szebb nálam), vagy nem tudunk majd miről beszélni, vagy vmi nagyon égőt csinálok, vagy akármi. Ráadásul kicsit messze is lakik és anya is nem tudom, hogy mit szólna ehhez. Már mondtam a fiúnak, hogy talizhatunk majd ősszel, mivel egy városba járunk majd suliba, de lehet, hogy nem fog addig várni. Bár a haverja már kérdezte, hogy van e esélye a fiúnak nálam.. én meg azt mondtam, hogy nem tudom pf ( Nem akarom felbíztatni, de azt sem akarom, hogy azt higgye nem érdekel)Nem tudom mit csináljak.
2011. júl. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet pont ez tetszik neki, csak játszani akar.

U wanna play with me?

2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.: Ne legyél már ennyire frusztrált! Nyugodj meg! Most még biztos, hogy izgulsz de amikor már kettesben vagytok, akkor: -beszélgessetek minél többet, ismerjétek meg egymást minél jobban

- közben koncentrálj arra, hogy nehogy leégesd magad. Lehet, hogy egyszer kicsúszik valami, de gyakran ne forduljon elő.

2.: Mennyire lakik messze? Elsőre jöjjön a srác hozzád, majd megtudod, hogy megéri-e érte legközelebb felmenni. Vagy egy jó ötlet: jöjjetek össze egy köztes helyen.

Pl.: én Balatonfüredi vagyok és a csaj Tapolcai, akkor találkozunk Veszprémben, mert az mindkettőnktől ugyanolyan messze van. Így egyikőtök sem lesz ,,hazai pályán" és több lesz a kaland.

3.: Nyugodtan mondd el a szüleidnek. Inkább örülni fognak neki, hogy találkozol egy sráccal. G*ciség lenne, ha ezt megakadályoznák.

Remélem segítettem :)

2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél felszabadult, ha vele leszel. És ha sokat fog rád mosolyogni, akkor biztos tetszeni fogsz neki élőben is :)
2011. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy segítettetek, megpróbálom ne halálra izgulni magam :D
2011. júl. 18. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a barátnőmmel fb.-n jöttem össze,amikor először találkoztunk kellemes meglepetés ért :D, azota, 1 honapja járunk :) . szerintem nyugodtan vágj bele, lazits, minden jol fog menni. Sok sikert!
2011. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!