Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 168cm/70kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 168cm/70kg csaj lehet szexi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

és ez volt a kérdés h kövér-e? am miért is nekem mondod? tudtommal én azt mondtam h ha vkinek a birka tetszik .. akkor vkinek ő is


19F

2011. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a kérdés szexi-e vagy sem. Te pedig sértegetted.Fogalmam sincs ez mire volt jó.

Másrészről kb. fogalma sincs senkinek a válaszokat tekintve, hogy egy átlagos nő hány kg ilyen testmagassághoz és hogy az hogyan is néz ki, csak besaccolnak egy átlag 50 kg-ot és látatlanban dupla akkorát képzelnek a számok miatt,pedig iszonyú nagyot tévednek.


A lány akár sportoló is lehet, akkor pedig minden van rajta, csak zsír nem. Az izmoknak és csontoknak is van tömege.

2011. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok sportoló, de köszi h védeni próbálsz:)

nagy mellem van,(amit szeretnek is a pasik) persze van egy kis husi is de azért nem kell egy birkához hasonlítani...

2011. júl. 18. 20:15
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

nah most már a testömeg-index mindent megmutat! :)

a te testömeg-indexed 24,8. a súlyod és a magasságodhoz az ideális testtömeg 53.6 és 67.7 Kg között van. szval én csak annyit mondok h lehetne rosszabb is, fel a fejjel! =)

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
jujj köszi ilyen testtömeg indexet hogy kell számolni amúgy?? van vmi netes kalkulátor?
2011. júl. 18. 20:48
 16/21 Dottorre ***** válasza:

A testtömeg index az nem igazán értelmes dolog. Lehetsz te mondjuk 150 cm és 70 kiló, ha erős csontú vagy, és nagy mellű, simán lehetsz jó csaj. Szóval szerintem ez nem tartozik ide, de amugy Google a barátod : testtömeg-index kalkulátor, és láss csodát...

A kérdésedre válaszolva pedig hogyne lehetne szexi, sőt, megkockáztatom a kicsit husibb csajok ezerszer izgatóbbak az ágyban a vékonyaknál... minden csak izlés kérdése. Egy kövér szőrös pasi is lehet szép, csak a megfelelő nőt kell megtalálnia, akinek ez bejön :)

2011. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Dottorre ***** válasza:
Egyébként egy fürdőruhás kép linkelése elég sokat segítene a dolgon, mert a szépség és szexiség annál összetettebb, hogy két adatból valaki megmondja a frankót neked.
2011. júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van ilyesmi csak az -100 és mínusz 10kg még...

Szerintem sok, 55-60 kg-nak kéne lenned.

2011. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor lehetsz szexi. Ha nem érzed jól magad, az meglátszik, és akkor csak egy dagadt pitsa leszel.
2011. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de megnéznék egy képet rólad, mert én is kb hasonló súlyú és magasságú vagyok. Csak kíváncsiság az egész. Privátban küldd, köszi.
2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!