Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan társkereső oldal, ahol te leírod az ideálod, és az alapján keresnek neked egyet és fordítva? :D

Figyelt kérdés

pl. én leírnám, hogy az én ideálom 30-32 éves, szőkésbarna, szürkésbarna szemű, átlagos testalkatú.

szeret olvasni,kirándulni van gimnáziumi végzettsége, stb.

mondjuk lehetne szerkeszteni egy képet is, nagyjából milyennek képzelem el.

Nem lenne így egyszerűbb, ha mindenkiről tudnák, milyet keres?Vagy így egycsapásra befuccsolnának az ilyen oldalak?

20/L


2011. júl. 18. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mint korábban is felsorolták. Csak egy baj van. A személyre szabott keresés mindig zéró eredményt ad. Kellemetlen, de sajnos nem a mesében élünk. Lejjebb kell adni az igényeket, legalábbis nyitottabb szemmel kell járni. Mi van akkor, ha életed szerelme nem szőkésbarna hajú?
2011. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

hát istenem, akkor barna :D

de az ehhez hasonlók tetszenek főleg.

egy kék, vagy vörös hajúval, teszem azt, nem járnék soha. :D

2011. júl. 18. 21:55
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez nem az Így jártam anyátokkal részlet:D

Ez a való élet.

2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

én akkoris ilyet keresek a való életben :D

és tuti hogy van :D

és ha be kell járnom egész amerikát, vagy ázsiát, akkor is meglesz :D

lesz hozzá hasonló, mert nekem ilyesmi pasi kell akkoris :D

és tuti, hogy több is van, és v.melyikkel klappolna a dolog

csak azért lenne jó egy ilyen társkereső oldal,mert enélkül nehéz ilyet találni. :(

2011. júl. 18. 22:00
 15/19 anonim ***** válasza:
fú te, ez a csávó nemszép :S olyan maffiás kinézete van...
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
biztos van ezer ilyen pasi,nincs benne semmi különleges, vagy legalábbis én nem látom. de miért vagy ennyire ráfixálódva?
2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

nemtudom, annyira megtetszett, hogy ilyen kell *-*

és pont ezaz, hogy most szerintetek nem is szép...szal nem egy modellt keresek, hanem egy hús-vér embert, hibákkal, meg mindennel.

és ezért gondolom sanszosnak, hogy van több hozzá hasonló.

engem az átlegnál csinosabbnak mondanak, de hiába jön oda egy velem egykorú, kigyúrt, jóképű fazon, ha nekem más tetszik. :)

2011. júl. 18. 22:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Befuccsolnának mert minden felhasználónak 0 találatot dobna ki a keresó.
2011. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért mert ha a lányok leírnák az ideáljukat, aki maga a mesékben szereplő herceg, akkor 0 találati eredményt hozna, mert olyan nincs, csak a mesékben :]

Na ezért nincs társkeresőkön ilyen funkció

2012. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!