Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell pasizni? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell pasizni? :D

Figyelt kérdés
Tudom, fura lesz... igazából nem érint, mert most van párom, de ő "szedett fel" engem, igazából ma sem értem, hogyan, mivel én a legkevésbé sem vagyok kommunikatív. :D Szóval csak nem akarok hülyén meghalni, az összes barátnőm képes pasikat felszedni, és szeretném tudni, hogyan. :D Hogy lehet felmérni, hogy kinek jössz be? És utána mit kell csinálni? Hogyan férkőzöl közel hozzá? És a többi..
2011. júl. 19. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak saját magadat kell adni...
2011. júl. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
hát ha manapság az van, ha valaki facebookon ír egymásnak, akkor ők már félig járnak : D
2011. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
bökd meg facebookonxD
2011. júl. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mostani páromat facebookon ismertem meg. :D :D A kérdésem a való életre vonatkozik. :P
2011. júl. 19. 01:17
 5/13 anonim ***** válasza:
korod? :D lány vagy? :D
2011. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valaki úgyis meg fogja kérdezni, hogy ha van pasim, mit érdekel... de a húgom lassan abba a korba lép, hogyan adjak neki tanácsokat? :D
2011. júl. 19. 01:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szemezz vele, mosolyogj rá és ha tetszel neki visszamosolyog utána szerintem a pasi dolga h oda menjen hozzád de akár te is oda mehetsz...
2011. júl. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 asdface ***** válasza:
56%

Ha igazi férfit akarsz magadnak, akkor tényleg nem szabad semmit trükköznöd.Úgy a helyénvaló,ha a férfi megy oda a hozzád.Ha nem megy oda, akkor nem vett észre vagy nem is férfi.

Szeritem...

23/f

2011. júl. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hath ...mondjuk pl ha kozeledik hozzad akkor ne kuld el azzonal a pic*saba mint altalabn , ahogy engem szoktak..... :S
2011. júl. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

03:31

szerintem nagyban felelosek a lanyok amiatt is , hogy valaki oda mer menni vagy sem ..... van , hhogy konnyebb egyet sohajtani ...csak mert epp durvan elutasitottak...


a kerdezonek pedig... ha nem is tetszik az aki udvarol neked kerlek ne utasits el senkit druvan mert azzal ahhoz jarulnal hozza, hogy a vegen nem mer odamenni senkihez...

2011. júl. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!