Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem szeretik a fiatalabb pasikat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Mert kis gizda sz*rok mellet nem érzik magukat biztonságba.A lányoknak nagy f*szú kétajtós szekrények kellenek akik megvernek mindenkit!
2011. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Mert a legtöbb pasi későn érő .. Tisztelet a kivételnek (ami elég kevés, véleményem szerint).
2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
61%

A nálunk fiatalabbakat?

Mert a férfi erős, biztonságot nyújt. Ez nem csak fizikai, hanem szellemi biztonságot is jelent, akármennyire elvontan hangzik. A kor pedig ad egyfajta biztonságot. Az élettapasztalatból ered, de nem vagyok szakértő.

2011. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ööö...xd első végülis jót mondd, csak kicsit durván.

Velem pl az történt, hogy most van egy pasi, aki fél évvel fiatalabb, de minimum 1-2 évvel többnek néz ki az igazi koránál. Hát nálam már ez is számít! Valahogy azt akarom, hogy a pasim idősebb, ezzel egyaránt erősebb legyen nálam, hogy ha kell, meg tudjon védeni ;) nameg, a lányok mindig is az idősebbeket tartották szexibbnek...ez van :D

2011. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szeretik a fiatal fiúkat!

A 40-50 éves "lányok" már igencsak oda vannak a 20 éves pasikért!

:D

2011. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
A külsőt már le sem merem írni, csak félve, mert megköveznek :)Őszülő halánték, borosta, wááhh, imádom :)
2011. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ez nemigaz, nekem spec a fiatalabb pasik jönnek be. :P
2011. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?
2011. júl. 20. 18:45
 9/33 anonim válasza:
alapból nekem sem tetszenek a fiatalabb fiúk. de most találkoztam eggyel :) nem sokkal(fél évvel)fiatalabb nálam, és tényleg nagyon gyerekes még de nekem akkor is nagyon tetszik :D szurkoljatok hogy összejöjjön a dolog :) eddig egész jól alakul :D
2011. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Persze kivételek vannak. Így kerek a világ, de a nők nagy része a nála idősebb pasikat szereti. Aztán van, aki a fiatalabbakat, mint pl. te, vagy van, aki a sokkal idősebbeket, mint én :)
2011. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!