Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zalaegerszegen milyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalaegerszegen milyenek a pasik? =P

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
trollok
2011. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
Mint mindenütt máshol. Pont ugyanolyanok. Talán egy kicsit zalaegerszegieieiieiisisieisisisieieisebbekek
2011. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja azt tudom... Zalaegerszegi League of Legends kockába vagyok szerelmes :D
2011. júl. 21. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
már megin :) újabb lány aggódik a pasik miatt. ezt szeretem. Ha olyan sok lány aggódik a pasik miatt, meg így meg úgy meg akartok felelni nekünk, miért olyan nehéz felszedni titeket? XD
2011. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Smartguy86 ***** válasza:
Az valami WOW klán? Mert akkor vagy 15 éves kis p.öcsű, vagy egy 47 éves pedofil fickó...
2011. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez rohadt szánalmas
2011. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Like your mother. :D
2011. júl. 21. 23:17
 8/11 anonim válasza:

A bal fülük hiányzik, a helyén egy hupikék disznóorr van, amiből ragadós, gennyes váladék csöpög ( városi legendák szerint ez Bloody Mary férjének ondója, és csak a Zalaegerszegiek méltók rá, hogy a fülükből csöpögjön ) , a fogaik sárgák, kivéve a metszőfogaikat, mert azok hófehérek, olyanok, mint egy ló fogai. Négy karjuk van, amiket többnyire maszturbálásra, vagy betonkeverésre használják. Táplálkozásuk: Nagyon válogatósak, csak a frissen elejtett antilopot, vagy lekvároskenyeret esznek.

A párzási szokásaik is nagyon furcsák, az internet segítségével kebelezik be a nőstény pédányokat ( mint a te esetedben a League of Legends játékkal ). A párosodást követően hat hónapra elvonul a Tiltott Rengetegbe, és unikornisvért iszik.

2011. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az rohadt jó (:
2011. júl. 21. 23:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyakorikérdések, én így szeretlek. <3
2011. júl. 21. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!