Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Láttam egy csajt facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy csajt facebook-on és rá szeretnék írni. (Tudom hogy gáz, nem a legjobb megoldás, de nincs lehetőség, hogy személyesen közeledjek) Vmi ilyesmire gondoltam (? )

Figyelt kérdés

hello Tudom, hogy gáz ez a facebook-os megoldás meg gondolom sok hasonló levelet kapsz olyanoktól,akik amúgy nem mernének odamenni hozzád :) de sajnos személyesen nem tudok kezdeményezni,mivel nem ugyanazokra a helyekre járunk bulizni :/ Ezért itt szeretném veled tudatni, hogy szimpatikus vagy és szeretnélek jobban megismerni/találkozni veled. Nem tudom,hogy mit írhatnék még:)


valami hasonlóra gondoltam.Tipp,javaslat,hogy mit írjak még bele, vagy mit ne?


2011. júl. 22. 01:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hú hát szerintem ezt ne. Ha rámírna valaki így nemjönne be.

Próbáld kicsit lazábban.

2011. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

és erre mit tud válaszolni szegény csaj?

szija jó oké xdd

2011. júl. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Először is ne írd, hogy gáz. Ha látja rajtad, hogy exkuzálod magad már az elején, az buktiutli... a mernék, meg a bulizós rész is storno. Valami ilyen legyen:


,,Szia! Gondolom furcsállod, hogy ismeretlenül rádírok, de úgy emlékszem valahol már találkoztunk... ötlet?"


(amúgy mik az előzmények, ami alapján meg akarod ismerni?)

2011. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szenszi ***** válasza:
84%
egyszerű. hagyd a f@szbukkot a bús büdös pics@ba és menj el oda szórakozni, ahova ő jár
2011. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Úristen! Szegény lány! Én vissza se írnék neked!
2011. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen előzmény.csak megláttam és megtetszett
2011. júl. 23. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Menny el oda ahol ő bulizik! Problem? :P
2011. júl. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is derítsd ki hova jár bulizni és egyszer "véletlenül"éppen akkor vetődj arra amikor tudod,hogy ő is ott van és menj oda hozzá.
2011. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a facebookos ráírásokat, főleg ha nem is ismer. Max az egóját növeled vele, de tuti törli elsőre és még jót is nevet, főleg ha azt írnád amit ide írtál. Kérdezősködj utána ismerőseid körében, keress közös ismerőst vele és ahogy a többiek is írták, járj oda, ahova ő is bulizni! :)
2011. júl. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!