Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Mi fontosabb: az h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi fontosabb: az h egy csaj szexi, vagy szép!? 15L (szingli) Többi lent! Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval...régebben jobban érdekelt, hogy szexi legyek, mostanában meg inkább az, hogy szép. szívesebben hangsúlyozom a szemem, mint a mellem, stb... jó, persze mostanában is hordok kivágottabb felsőket, de nem olyan sűrűn.

most mégis az a baj, hogy nincs senkim. lehet, hogy a "normális" sácoknak pont a villantós csajok tetszenek?! :S

mostanában jobban vonz a "járás" érzelmi oldala, mint a testi, pedig lassan itt lenne az ideje (jóó, még 1-2 év..)

sokan mondták, hogy szép vagyok, jó az alakom (177 centi vagyok, 58-60 kiló, sztem ideális).

tehát.. a srácokat jobban érdeklik a villantós csajok, mint a "szépek"? és az baj, ha én inkább amolyan csendes típus vagyok?

huhh előre is köszi a válaszokat(:

15L(:


2011. júl. 23. 13:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

177centi?:D jól megnőttél én 183 vagyok és a legmagasabb az osztályba xD

Jah és így van a szép, meg a szexi összefolyik, azé nem kell bélelt farmert hordani nyáron, de nem haragudnék meg ha látnék vmit a lábadból xP

Gondolom ha csendes vagy akkor annyira nem vagy partyarc se :D Hát én nem vagyok olyan csendes de partyarc se nagyon :)

Tuti megtalál vki egyszer...

Am még sose volt barátod?

F17

2011. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a picit visszafogottab lányokat. :)
2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Utolsó előttinek: de, volt már barátom, másfél évig jártunk, egy éve szakítottunk/szakítottam...

nem vagyok túl csendes, de partyarc se. gitározom, zongorázom, énekelek, de lovagolok is, szal nem csak a szobámban élek;)

2011. júl. 23. 16:48
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Gitár, ének, lovaglás... Tiszta Shania Twain:):):)
2011. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 23. 16:51
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg... én férfi létemre bírom a dalait, nagyon jó hangja van(Y)
2011. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Fontosabb, hogy szép legyél, de tapasztalat alapján nem mindig ezen múlik a dolog.
2011. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
volt már? akkor mit aggódsz?:D Tök sokoldalú vagy :D
2011. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szép csaj lehetsz. Én szerettem mindig a magas csajokat. Nekem sokkal jobban tetszik, ha egy csaj mosolygós és szép a szeme, mintha kint lenne a fél melle. Milyen színű a szemed?

16F

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

utolső előttinek: azért aggódom, mert már kb féléve nincs barátom, és egy hosszú kapcsolat után ez eléggé megvisel...okéé, kell egykis szünet, de fél év nekem már rettenetesen hosszú..:S

utolsónak: hát mindenki mást mond rá, van aki szerint sárgás-zöld, vagy sárgás-barna.. tehát sárgás-valami..:D

2011. júl. 24. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!