Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő lehet befűzni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lehet befűzni egy 14 éves csajt?

Figyelt kérdés
Remélem tudjátok mire értem...:)
2011. júl. 24. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 perctől - 4 évig. látatlanban okosabbat nem tudok
2011. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű.


Összejönni akarsz vele, vagy megdugni?


Amúgy mindkettő függ a lűny jellemétől, a te igyekezetedtől, valamint a második attól, hogy szűz-e a lány.

2011. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Keeper ***** válasza:
100%
A naivitási fokától függ. Ha elég naiv 10 perc max. De remélem tudod, hogy téged a börtönbe befűzni sem sokkal több.
2011. júl. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, és hogy mennyire vagy ügyes... Meg persze attól is hogy hogy nézel ki. De ha meg akarod dugni, akkor legegyszerűbb ha elmentek közösen bulizni... Nem azt mondom hogy itasd le, de ha bejössz neki, és van benne egy kis alkohol talán könnyebben hajlik majd feléd... amúgy meg nem korai még 14 évesen egy lánynál? Ezt te tudod eldönteni én ismerek olyan 14évest aki ezen a téren nagyon érett, de olyat is akinek még 14 évesen nem kéne szexelni... Szóval ezt gondolt át. :)
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

14et betöltötte, nem megyek börtönbe :D


amúgy 16F vagyok, és szerintem elég érett is korához képest.

2011. júl. 24. 20:18
 6/13 Hailey13 ***** válasza:

ez k*csög..:D ne akarj már megdugni egy 14 évest ember. belegondolok hogy ez lehetnék pont én és ez elég gáz:D

lehet hogy tényleg szeretne is..

2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Korodbeli csajt nem tudsz "fűzni"? Miért pont egy 14éves lány kell neked?
2011. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
TUTI MÓDSZER AZ EPRES MILKA CSOKI...ha okos vagy rám hallgatsz vegyél neki és az öledbe ugrik:D
2011. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert most épp ő van kéznél:D
2011. júl. 24. 21:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Megfűzni? attól függ milyen erős cipőfűzővel kötözöd meg...
2011. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!