Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gázul csókolok..Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gázul csókolok..Mit lehet tenni? Légyszi normális válaszokat adjatok!

Figyelt kérdés
Nagyon gázul csókolok :S! 3.pasi hagyott ott ez miatt :S! És lassan 18vagyok, pasim se volt még :S. És most olyan rosszul érzem magam :S
2009. ápr. 5. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ehh... most volt pasid, vagy nem?


Egyébként ezért nem szokták elhagyni az embert. De talán tudnánk segíteni ha értelmesen átfogalmaznád.

2009. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
háát ez jo kérdés.Talán kérj meg valaki ismeröst aki elött nem szégyenled magad segitsen a gyakorlatban.irásokbol ugysem tanulsz
2009. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki szeret akkor a csókod tökéletesnek érzi...akármilyennek érzed!
2009. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát múlthéten rákérdezett hogy összejönnék e vele mert bejövök neki! Azt mondtam neki hogy gondolkozom rajta! És mivel nem találkoztam vele utánna szerdán írtam neki 1sms-t hogy megbeszélhetnénk! Feljött msn-re tök jól eldumáltunk, majd pénteken tali, s a csók elég tré lett :S. Láttam hogy nem tetszik neki :S és mondtam neki hogyha nem akarja hogy legyen köztünk valami akkor inkább most mondja meg és ne hülyítsen! És azt mondta hogy gáz, ha nemet mond, de kimondta! De előtte is volt 2pasi akikkel szintén összejöhettem volna, de a csók után nem lett semmi se :S.
2009. ápr. 5. 13:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

hát van néhány alapszabály, de ettől többet mi se tudunk segíteni: először is ne harapj, maximum csak aprókat, játékosan az ajkába. másodszor bő nyállal nem jó, elég gáz ha utána az egész arcotokat törölgetni kell. aztán ne dugd le a torkán a nyelved. és még: van egy bizonyos fokozatosság, miszerint először csak az ajkaitokkal játszottok, aztán jön a nyelves rész. ilyenkor lehet gyengéden vagy vadabban is, fő a játékosság, a titokzatosság, kergessétek egymás nyelvét, játszatok :)

egyébként ez nem ok a szakításra, eleinte az én barátom is borzalmasan csókolt, most meg már hmmm^^ az ember fejlődőképes és a másik fél is sokat tud neki tanítani

2009. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy a csók miatt e..:/.nem kehet hogy esetleg valami más?? ne érts félre de szájszag,vagy csúnya fogak is lehetnek okok....
2009. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
kerdezd meg toluk,hogy mi nem volt jo,es hogy min kellene valtoztass.
2009. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
szájszagról nem tudok... rendszeres fogmosás stb. a fogaim is normálisak :P és visszahallottam, hogy a csók volt a bibi :S
2009. ápr. 5. 13:16
 9/17 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy nem engedem el magam meg stb, mert valahogy olyan nem is tudom milyen érzésem van közben :S ezt jól megírtam :S.
2009. ápr. 5. 13:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fejét nem kell leharapni senkinek..szó szerint :)

Én is csak azt tudom mondani,hogy kérj meg valakit akiben bízol,de a csók szinte ösztön alapon megy. Az rontja el,ha nagyon rákoncentrálsz. Persze ha ez a 3 csávó vakrandi útján jutott el hozzád,akkor lehet hogy ez csak egy kifogás,közben meg lehet,hogy egyszerűen csak nem vagy az esetük.

2009. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!