Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 vagyok és megkért az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok és megkért az egyik fiú barátom, hogy járjunk. Érdemes úgy járni valakivel, h nem vagy belé szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Szerelem nélkül nincs normális kapcsolat! Hidd el.
2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hailey13 ***** válasza:

ha nem tetszik ÚGY, akkor nem.

ha tetszik, csak még nem érzed azt hogy hűha így meg úgy szereted akkor végülis adhatsz egy esélyt:D

2011. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Én is így voltam a volt barátommal és beleszerettem talán túlságosan is úgy hoogy szerintem nincs ezzel gond
2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg előbb várd meg, hogy belészeress(vagy nem). Ha már jártok, az kapcsolatot jelent, és ez így csak játék lenne.
2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A te korodban én is "csakúgy" jártam egy sráccal. Mi inkább barátok voltunk és azért jártunk, hogy legyen kivel programokat csinálni. Szerintem jó volt. :D 1év 2 hónapig jártunk.

20L

2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne? kell a tapasztalat! ráadásul lehet kisül belőle vmi komolyabb : D rosszul nem nagyon sülhet el.
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A mostani barátnőmmel az a szitu, hogy én tetszettem neki, semmi jelet nem adott, és teljesen váratlanul szerelmet vallott.. és úgy meglepődtem, hogy azt vágtam rá, hogy: "fúúh ez nagyon meglepő volt, de elkell gondolkoznom rajta"

A mai nap is együtt vagyunk, és életemben nem szerettem még igy senkit ahogy most őt..

Ennyit mondok neked: Ha futsz, olyan szekér után fuss, aki fel is vesz!" Ne hagyd ki a lehetőséget!:) Sok sikert, és boldogságot nektek!:D

2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a fiú bunkó, nem szeret, csak azt mondja, és rossz benyomást tesz, megbánt, megsért, akkor akár mély sebet szerezhetsz tőle, és amúgy sem szereted...
2011. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző sztem nem így kell hozzáállni a dolgokhoz, nagy világfájdalom érhettet h ilyen emósan gondolkodsz...
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolkozok emósan, sőt... :D

Csak ugye mindenki egyre fiatalabban kezdi a szerelmi életet, és egyre többen járnak ilyen miatt pszichológushoz is...

2011. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!