Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordul, hogy leszólítanak hétköznapi helyen (villamos, bolt stb. )? Milyen gyakran? Elutasítóan álltok hozzá, vagy szeretitek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Velem még nem történt ilyen,de ha a szüleimmel vagyok elég gáz lehet,de ha egyedül vagy barátnőkkel akkor meghalgatám:)
2009. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

ha van egy kiszemelted akkor ajánlom de ha csak először látsz meg valakit akkor ne várj tőle sokat. ha már látásból ismerős a pasi akkor jöhet de ha tök ismeretlen akkor inkább ne!

u.i.: nekem tetszike:D

2009. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Általában utánam néznek, fütyülnek vagy "hmmm. ;) "megjegyzéseket tesznek. Nyilván örülök neki, de csak ha nem részeg :D Mert olyan is volt már :)
2009. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%
Hát ha nem bunkón szólítanak le, akkor pozitívan:) De amikor kikabálnak a kocsiból, h de kinyalnának, hát annak annyira nem szoktam örülni.
2009. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát, nem feltétlenül. Valamelyik nap épp a barátom elé mentem, mikor leszólított egy srác a villamoson, h látja h most sietek, de ha ráérek valamikor a héten, megihatnánk egy kávét. Ez eddig még oké is, mondtam, h őőőő,kösz nem, épp most találkozom valakivel, mire elkezdett idiótán kacarászni majd elővette a telefonját, h de ő azért megadja a számát, ha nem sikerülne jól a mi találkám. Mondtam ere is, h arra semmi szükség, jól fog, de tovább erősködött, inkább leszálltam 2 megállóval előbb, csak hagyjon már békén.

20/L

2009. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

nem nagyon szoktak hétköznapi helyen leszólítani, nem is adok rá lehetőséget (ritkán vagyok egyedül, ha mégis, akkor ipodot hallgatok), inkább csak néznek, vagy fütyülnek, vagy tesznek valami megjegyzést, amire nem hiszem, hogy várnak választ :D

ha nem sietek meghallgatom mit akar és ha tetszik, amit mondott, akkor udvariasan elküldöm, ha nem tetszik, akkor határozottan küldöm el

ha nem érek rá, akkor meg se hallgatom:D

18/l

2009. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

LoL. Ha tetszik akkor is elküldöd? Annak aztán sok értelme van. Egyedül akarsz meghalni? :D


Nekem eddig minden esetben pozitívan reagáltak. Ipodra is van megoldás. Múltkor pl. jeleztem, hogy vegye ki és mondtam, hogy az enyém lemerült adjon zenét. :D Aztán jól elbeszélgettünk. Számát nem kértem el, hülye voltam. :D Na de majd legközelebb.

2009. ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

velem párszor történt ilyen, de nem bolt meg villamos környékén. nem tudom, de a Villamosnál nem igazán jó leszólítani egy csajt, mert valószínű akkor látod utoljára, vagy max csak mindig a villamoson. Ráadásul lehet, hogy siet a csaj, és az pech! Bolt előtt, meg mit mondanál neki?! nemtudom, de szerintem ilyen helyeken nem lehet, nagyon kommunikálni.. Buszon, ha a végállomásig utaztok mind a ketten akkor az úgy okés, mert ha jól megy a dolog, akkor haza is kisérheted :P

Am engem inkább a parkban szoktak leszólítani hogy " hé beállsz focizni?" meg ilyenek. :] én szeretem, és volt amikor elég kedves embert ismertem meg így ^^ Amúgy ha mindenképpen ragaszkodsz a villamoshoz, akkor ne akkor amikor zenét hallgat, mert az bosszantó, ha dugdosnod kell kibe a fülhallgatót :P Hidjétek el én felidegesedtem. :] na sok szerencsét, parkban buszmegben, vagy ahol épp ÚGYÉRZED. hali

2009. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nap mint nap megesik velem, általában végighallgatom, mosolygok, nagyon kedves vagyok, és előadom hogy jaj de kár hogy most pont van pasim, pedig annyira nagyon szimpi az illető
2009. ápr. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!