Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy csaj akit 1 hete ismerem majdnem minden nap msnezünk a csajokéspasikon ismertem meg egyszer talk. is de előtte folyton arról irt hogy talk. akar velem utána még írogat de már nem olyan sokat és megkérdeztem hogy akar e még ismerkedni velem erre azt írta persze utána megkérdeztem miért változott meg erre azt írta hogy frusztrált megkérdeztem miattam az erre nem miattam az. szerintetek elhívjam megint randira vagy hagyjam ? nem igazán tudom hogy mit akar tőlem
2011. júl. 28. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz napjai, és szerintem te a rossz napján írtál rá. Várj egy-két napot,hogy megnyugodjon,és utána hívd el valahová! :)
2011. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hívd el, és ha még egyszer elutasít, ne keresd.

ja, és használj mondatközi írásjeleket.

2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el, máshogy nem derül ki, de miért nem kérdezted meg konkrétan, h miért frusztrált, így talán úgy érezte volna, h érdekel, h mi van vele.
2011. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megkérdeztem azt írta hogy bonyolult :(
2011. júl. 28. 22:18
 5/6 William Szexpeare ***** válasza:
Bajod nem lehet belőle,meg kell próbálni.
2011. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

arról beszél hogy talk?


a beszédről beszél? nem akar találkozni.


csinálj inkább limonádét

2011. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!