Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a kocsival tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a kocsival tudnék csajozni? Minden ismerősöm akinek jó kocsija van, jó nőjei is!?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 30. 16:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha kocsival akarsz hosszú távú kapcsolatot elérni, az már régen rossz.
2011. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 kovpet ***** válasza:

Évjárat: 2001/6

Futott km: 102.842 km


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2011. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
vissza lehet tekerve?
2011. júl. 30. 22:57
 14/23 anonim ***** válasza:
:D ez poén , én 19 vagyok 17 évesen tettem le a jogsit apám kiszuperált pöckölt veterán ladájával járok és mégis jó csajom van :) nah ehhez mit szólsz :) ?
2011. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem vissza lehet hanem tutiXD 10 év alatt egy ilyen kocsival? Szerintem többnek is kell benne lenni nem csak annyinak:D
2011. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
az a felni elég gusztustalan rajta
2011. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Tanulj meg valamit, ha csajozásra akarod venni a kocsit.


1. fontos a patinás márka. Legjobb a BMW, Mercedes, Audi, mert ezt minden csaj ismeri. Amúgy a Jaguar sem rossz.

2. Dízel vagy benzin az tök mindegy a csajoknak, nem értenek hozzá.

3. BŐR ülés legyen benne

4. Legyen benne "nagy" kijelzős navi vagy TV.


Nekem egy új Skoda Superb-m van. Nem panaszkodom, mert van 1-2 szép csaj, akinek bejövök, de azok nem a lehúzós fajták és nem a kocsi miatt tapadnak rám. Viszont az egyik haverom vett 6000 euróért egy régi 5-s BMW-t, van benne vagy 350ezer km, de az ilyen "pénzes barátot keresek pics@nak" tök mindegy, mert csak azt látja, hogy BMW, hogy nagy kasztnija van, bőrülés van benne, meg utólag beleszerelt navi, sötétített ablak meg magasfényű 17-es alufelni....:) Persze ne számíts arra, hogy az igazán "luxus" csajok egy ilyen kocsival rádpattanjanak, de az ostoba kis fruskák, főleg az ilyen 16-24 éves kategóriát viszont nagyon meghatja.

2011. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Á ez nem csajozós nem is hófehér! Ha ezzel akarsz csajozni akkor vacsizni már nem is tudod elvinni a lányt mert megeszi az autó...
2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja és volt már rá példa, hogy szépen fel voltam öltözve egy buliban és egy nagyon jó csaj odajött hozzám. Kérdezgetett, aztán "valahogyan" ráterelte a szót a kocsikra, és kérdezte, hogy van-e és ha igen, milyen. Mondom Skoda Superb. "Skoda?????? De hát az egy szar." Abba bele sem gondolnak, hogy a Skoda már nem az a skoda, ami mondjuk 20 évvel ezelőtt volt és mondjuk olyan felszereltséggel, mint ami nekem van 7millió+:). Csaj aztán el is ment, én meg nem bántam, bár egy pippantás jól esett volna akkor.
2011. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én ilyennel szoktam: [link]
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!