Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldanátok meg ezt a kérdést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldanátok meg ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
2nappal ezelőtt,autóvezetés közben,szemezgettem egy fiúval.Félre álltunk,és egy Audi A8-as kocsija volt,de nekem elég fiatalnak tünt(a srác,ehhez az autóhoz).Kedves volt,jót dumáltunk számot cseréltünk.A lényeg hogy 29évesnek mondta magát,tőzsdén dolgozik...de nekem inkább 24-nek néz ki.Beszélt arról is hogy az apjával él egy nagy családi házban...meg arról is szó esett,hogy munkába bkv-val jár,mert úgy gyorsabban bent van.Nekem egy kicsit kezd gyanus lenni,nem tudom miért érzem ezt.Mondjuk mindig is a negatív oldalát nézem a dolgoknak,és valahogy az az érzésem,hogy az az autó az apucié(aki éppen elvan utazva egyébként),és nincs is még 29...szóval csak leakar nyűgözni.Nem az a lényeg hogy milyen autója van,mielött itt bárki kikérné magának,de tetszik a srác viszont ha az elejétől már hazudik,nem maradnék vele!Mert ugye egy kapcsolatot nem lehet hazugságra alapozni,főleg az elején így indítani.De hogy tudjam meg...legalább a korát?Még sem mondhatom neki,hogy add már oda a személyi igazolványodat,mert nem hiszem el a korod.
2011. júl. 31. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha tudod a nevét, akkor facebookon.
2011. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kérd el a jogsiját h megnézd a fényképét :)
2011. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
facebookra is írhat kamut :)mindenképp a hivatalos okmányból derül ki az igaz.De nem hiszem h a korában hazudna max az autó másé :)
2011. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát érdekes,hogy pár perc alatt ennyi mindent elmondott magáról.Tuti felvágni akart és kamu az egész!
2011. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Se a facebookon,se az iwiwen nincs fent.Egyébként meg nem pár percet beszélgettünk,hanem órákat,és természetesen kiváncsi vagyok hogy miből lett az audi,főleg ha fiatalnak néz ki.Tulajdonképpen az első randink volt,olyankor meg aztán nem árt kérdezni,hogy megismerjük a másikat.
2011. júl. 31. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez a kocsi nem a srácé, hanem apucié.

Képzeld, hogy ha a gyereknek ilyen autója van, akkor az apjának milyen lehet.

Nyilván hazudott neked, hogy jó benyomást tegyen rád. Amúgy az miért baj, ha az apjának van A8-asa? Az azt jelenti, hogy gazdag család és nem fogsz rosszul járni a gyerekkel. Vagy szedd fel az apját :)

2011. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
itt a gyakorin kérnék segítséget a helyedben
2011. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
értem a problémát, de! nem mindegy? vágom, hogy ha kamuzik az gáz. hát menj még el vele pár randira, ki fog derülni. de ha olyan jól keres a tőzsdén, akkor miért nem költözött még el? engem inkább ez érdekelne, nem a kora:))
2011. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyilván fiatalabb, 29 éves, jó állással, jó kocsival rendelkező férfi nem az apjával él. Egyébként, az, h hazudik a koráról, vagy a kocsijáról még nem olyan vészes (úgyértem, 5 év még nem a világ), de, ha az állásáról hazudik, az már gáz.
2011. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is ez a furcsa,hogy az apjával él(a szülei elváltak)....bár vannak olyan ismerőseim,akik szintén nagyon jól élnek,de hatalmas többszobás házuk van,és kényelmesen elférnek,akkor meg minek menjen albérletbe.
2011. júl. 31. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!